Skocz do zawartości

Poduszki silnika


sentymenalnya3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do tych co wymieniali komplet poduszek silnika kupiłem komplet na allegro i teraz tak poduszka od strony rozrządu jak oryginał napisy wygląd ten sam tylko zmazane logo VW założone git potem poduszka górna skrzyni niby lemfordera ale trochę się różniła od oryginału(oryginał był zerwany miał straszny luz i na dodatek ktoś kiedyś krzywo go ustawił ogólnie łapiąć za silnik latał jak szalony w przód i tył ) i teraz o co mi chodzi założyłem ten niby oryginał lemfordera ale szarpiąc za silnik prawie lata tak samo jak stara moja pytanie "czy to  normalne zjawisko czy trafiłem na trefny towar"? Kończąc historię wymieniłem też dolne poduszki razem z łapą wszystko lemfordera i dodatkowo zamontowałem dogbone z poliuretanu i wtedy się w miarę usztywniło (85sh brak jakich kolwiek wibracji)ale i tak ta poduszka lata martwię się że zaraz znowu strzeli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości poduszka skrzyni różniła się od orginału tym że nie była z oryginalnej formy VW tylko już z nowszej produkcji że tak to nazwę z literką L w trójkącie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie