Skocz do zawartości

Dziwnie stuki między 3 a 4 biegiem przy rozpoczęciu jazdy


Dudi3107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem opisany w temacie. Po rozpoczęciu jazdy między 3 a 4 biegiem słyszę 2 dziwne stuki. Problem pojawia się tylko po załączeniu zapłonu i rozpoczęciu jazdy, podczas jazdy już nic się nie dzieje nawet przy przełączeniu skrzyni na P lub N lub R i z powrotem na D kłopotu nie ma, lecz gdy wyłączę zapłon i znów chciałbym ruszyć stuki powracają. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. 

Parę dni temu byłem z tym objawem w serwisie. Mistrz mechaników od razu mi powiedział, że to jego normalna praca. Jeśli chce to może się ze mną przejechać dla pewności, że mówimy o tym samym. Podczas jazdy między 38 a 43 km/h oczywiście podwójne cyknięcie i ponownie oświadczył, że to normalka i że jest to normalna praca pompy ABS. Powiedział, że to coś takiego, że auto sprawdza prawidłowość działania pompy ABS. Odparłem, że nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem w żadnym innym samochodzie i że mam wrażenie, że jak go kupiłem parę miesięcy temu z resztą właśnie w tym salonie to chyba jakoś tego nie słyszałem. To on mi na to, że to niemożliwe i że musiało być i dorzucił, że to nowsza technologia. Nie mam porównania, bo jest to moje pierwsze Audi i szczerze, mimo że to serwis wciąż nie jestem do końca przekonany

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie