Skocz do zawartości

Problem z falowaniem obrotów i gaśnięciem auta


alberto12333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem właścicielem audi a3 8l 1.6 Benz kod silnika avi. Z góry przepraszam jeśli coś nie jasno opisałem lub w złym dziale. Ale na chwilę.obecna jesteście ostatnia deska ratunku. Mechanicy rozkładają ręce. Żaden nie chce podjąć się auta gdzie trzeba szukać "na piechotę" bo błędów w kompie masa i nie wiadomo co te błędy powoduje. Od jakiegoś czasu mam problem z tym autem. Generalnie problem mam od kiedy kupiłem ten samochód. Zawsze miałem audi i chyba na tym modelu a3 się to zakonczy. Mianowicie auto pracuje normalnie bez problemu. Ale dość często gaśnie mi np na skrzyżowaniu czy kiedy mu coś odbije. Po odpaleniu jest ok a czasami sam z siebie faluje szybko obrotami od 800 do 1300. Całkowity brak reakcji na pedał gazu. Wywala wtedy błąd ECU  ma również taki problem ze obroty nie falują świeci się ECU i auto nie ma poprostu mocy.Ale na obrotach nie faluje. Nie jestem mechanikiem ale z tego co widziałem komp wywala błąd przepływomierza ,przepustnicy, sondy lambda ,pedału chamulca, i kilka innych. Wiem że nikt nie naprawi auta na odległość ale proszę o poradę od czego zacząć gdzie szukać . Bardzo dziekuje aha i auto ma instalację gazową sekwencyjna to samo dzieje się na benzynie i gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie