Skocz do zawartości

Czy ktoś pomoże...?


Aleksander81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

Zwracam się do Was z prośbą - zapytaniem odnośnie problemu jaki właśnie pojawił się w moim Audi A4kombi B6 (1.9 DIESEL,automatyczna skrzynia,2003 r ).Mianowicie podczas dodawania gazu/przyspieszania samochód zaczyna drgać,trzęsie nim bardzo.Kiedy puszczam nogę z gazu problem z nika,jak dodaje gazu to powraca.Były już wymienione i wyważone opony,zmieniałem też olej w automacie,niestety problem jest nadal.Początkowo było to tylko bo dłuższej jeździe i mocno rozgrzanym silniku,teraz jakby występuje to już wcześniej,po kilku minutach jazdy.

Będę wdzięczny za pomoc i informację co może być przyczyną tego.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Aleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam koledzy

Zwracam się do Was z prośbą - zapytaniem odnośnie problemu jaki właśnie pojawił się w moim Audi A4kombi B6 (1.9 DIESEL,automatyczna skrzynia,2003 r ).Mianowicie podczas dodawania gazu/przyspieszania samochód zaczyna drgać,trzęsie nim bardzo.Kiedy puszczam nogę z gazu problem z nika,jak dodaje gazu to powraca.Były już wymienione i wyważone opony,zmieniałem też olej w automacie,niestety problem jest nadal.Początkowo było to tylko bo dłuższej jeździe i mocno rozgrzanym silniku,teraz jakby występuje to już wcześniej,po kilku minutach jazdy.

Będę wdzięczny za pomoc i informację co może być przyczyną tego.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Aleks

Witam.

Podpinam się pod temat, mam dokładnie to samo plus przy zmianie biegów czuć delikatne szarpanie, oraz przy jeździe ze stałą prędkością silnik sam wchodzi na obroty, mianowicie jeśli przykładowo jadę z prędkością 70km/h obroty co parę sekund "podskakują" o ok100 rpm, wymieniłem olej w skrzyni i w zasadzie delikatnie pomogło na ok miesiąc...Niestety w Holandii ciężko o fachowca w tej dziedzinie a servis..cóż pozostawia wiele do życzenia. Za wszelkie wskazówki oraz pomoc dziękuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie