Skocz do zawartości

Jak usunąć błąd haka z VCDS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o radę. Otóż jestem posiadaczem od niedawna Audi Q3 z roku 2015 i przebiegiem 150000. Autko sprawuje się bez zarzutu wszystko wymienione na czas gdyż poprzedni właściciel to znajomy. Ale mam jeden błąd który wyświetla mi się po przeskanowaniu autka i nie da się go usunąć. To błąd haka holowniczego i nigdzie więcej nie występuje. Nie wiem czy dopiero można go skasować po podłączeniu przyczepy. Proszę o podpowiedź jak można go skasować lub co zrobić żeby go usunąć. Z góry bardzo dziękuje.

Błąd haka holowniczego.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 10:57, Daroo015 napisał(a):

Witam wszystkich i proszę o radę. Otóż jestem posiadaczem od niedawna Audi Q3 z roku 2015 i przebiegiem 150000. Autko sprawuje się bez zarzutu wszystko wymienione na czas gdyż poprzedni właściciel to znajomy. Ale mam jeden błąd który wyświetla mi się po przeskanowaniu autka i nie da się go usunąć. To błąd haka holowniczego i nigdzie więcej nie występuje. Nie wiem czy dopiero można go skasować po podłączeniu przyczepy. Proszę o podpowiedź jak można go skasować lub co zrobić żeby go usunąć. Z góry bardzo dziękuje.

Błąd haka holowniczego.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Daroo015 napisał(a):

 

Witam ponownie. Temat uważam za zamknięty. Powodem okazał się spalony bezpiecznik. Akurat na hak holowniczy są aż trzy bezpieczniki jeden z nich 15A okazał się spalony. Po ponownym przeskanowaniu udało się usunąć błąd i w końcu jest czysta lista bez błędów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie