Skocz do zawartości

Gasnie po kilku sekundach


shade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :lol: dziś rano wsiadam do auta i po pierwszym strzale zapalił, z tym ze zgasł po 5-7 sekundach. próbowałem tak kilka razy i to samo :wacko: po dłuższej przerwie około 10 minut musiałem go trochę pokręcić żeby odpalił ale tusz po tym zgasł! zdjąłem dodatnią klemę z akumulatora z nadzieja ze komputer się zresetuje i może to coś da! Po założeniu klemy.. i probie odpalenia dalej to samo, dodam ze po restarcie kompa teraz się świeci non stop kontrolka ESP.to jest A4 B6 1.9 TDI 130km 2001. może wie ktoś o co chodzi?? dziś Wigilia i nie wypada dzwonić po mechanikach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :lol: dziś rano wsiadam do auta i po pierwszym strzale zapalił, z tym ze zgasł po 5-7 sekundach. próbowałem tak kilka razy i to samo :wacko: po dłuższej przerwie około 10 minut musiałem go trochę pokręcić żeby odpalił ale tusz po tym zgasł! zdjąłem dodatnią klemę z akumulatora z nadzieja ze komputer się zresetuje i może to coś da! Po założeniu klemy.. i probie odpalenia dalej to samo, dodam ze po restarcie kompa teraz się świeci non stop kontrolka ESP.to jest A4 B6 1.9 TDI 130km 2001. może wie ktoś o co chodzi?? dziś Wigilia i nie wypada dzwonić po mechanikach. :(

A masz jakieś odcięcie paliwa np.pilot który wysyła sygnał do auta ?Jak tak to spróbuj zmienić baterię w tym pilocie .

A masz jakieś odcięcie paliwa np.pilot który wysyła sygnał do auta ?Jak tak to spróbuj zmienić baterię w tym pilocie .

Mogą być też baterie w kluczyku.po wymianie na nowe musisz auto otworzyć i zamknąć z kluczyka,wtedy pilot się dostroi.i dopiero do stacyjki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) chyba nie mam takowego odcięcia paliwa, ale auto odpaliło- odczekałem 2 godziny i po pierwszym strzale załapało ale silnik nie równo pracował tak jak by paliwo przymarzło i się zapowietrzył.. prze gazowałem go parę razy i teraz już jest ok, ale i tak muszę zbadać u mechanika co było przyczyna kłopotów z odpaleniem! dzięki za odp. i pozdrawiam :D

Edytowane przez shade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie