Skocz do zawartości

Telefon w A4 B7(bluetooth)


dorian

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

używam telefonu w połączeniu bluetooth(super wygodna opcja,ale nie do końca).

telefon łączy się bez problemu,problemem jest wybieranie kontaktu z pozycjii telefonu(Nokia 5800XM),

za każdym razem trzeba wyjąć z kieszeni pogrzebać w książce ipt/itd.

czy da się zapisać listę kontaktów do pamięci samochodu,tak aby wszystkim sterować z głównej konsolety?

jak to zrobić?z góry dzięki za pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś może wie jak pozbyc się kabla od zestawu telefonicznego FWD Audio 2000 - bo na dzień dzisiejszy odłączyłem tylko mocowanie a końcówka wisi mi pod nawigacją rns-e.

No i czy ktos może wie gdzie i za ile gdzie w okolicach Lublina można dołożyc bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PROBLEM ROZWIĄZANY!

Otóż używając Nokii 5800 nie wyświetlało mi listy kontaktów itd.Zmieniąjąc telefon na Samsung galaxy s2 problem zniknął.Najwidoczniej cały problem leży w modelu telefonu.pozdrawiam.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

Dorian, czy musiałeś w S2 zrobić coś szczególnego, aby kontakty były widoczne na FISie? Od kilku dni jestem posiadaczem S2 i za cholere nie pokazuje mi żadnych kontaktów. Wcześniej miałem nokie, iphona i nie było problemów.

Jaką masz wersję androida?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty masz zapisane w ksiazce telefonicznej czy na karcie SIM? W zaleznosci od telefonu moze sie okazac ze z S2 nie sa czytane z telefonu tylko z karty SIM.

Znajomy ma 5800 i czytal mu tylko z karty SIM, natomiast na mojej Nokii E52 czytal nawet te z ksiazki telefonicznej.

powodzenia!

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie