Skocz do zawartości

[A3 8P] - Nastawienia/Regulacja temperatury Klimatyzacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, moje pytanie może być dla niektórych użytkowników banalne, czy też oczywiste.

Czy ktoś wie co trzeba zrobić by na moim panelu można było ustawiać temperaturę klimatyzacji jednym pokrętłem?

Na myśli mam konkretnie to że mam panel klimatyzacji jak na zdjęcie i aby ustawić temperaturkę 18st

to wpierw muszę temperaturę tą ustawić lewym pokrętłem a poźniej dodatkowo prawym

(niby fajne bo pasażer może mieć osobno) ale ja z reguły jeżdżę sam i nie wiem czy jest możliwość aby ustawiać temperaturę 1 pokrętłem?

dziekuję za wskazówki

dołączam zdjęcie mojego panelu klimatyzacji:

Dołączona grafika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Próbowałeś może ustawić temp. po swojej stronie i przytrzymać przycisk AUTO tak długo, aż ta sama wartość temp. pojawi się po stronie pasażera, wtedy powinieneś móc regulować temperaturę jednym pokrętłem. Nie wiem czy to zadziała w starszych modelach działa.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Próbowałeś może ustawić temp. po swojej stronie i przytrzymać przycisk AUTO tak długo, aż ta sama wartość temp. pojawi się po stronie pasażera, wtedy powinieneś móc regulować temperaturę jednym pokrętłem. Nie wiem czy to zadziała w starszych modelach działa.

Powodzenia

Dzięki za wskazówkę, zrobiłem nieco inaczej

ustawiłem po stronie pasażera jak i kierowcy taką samą temperaturkę a później przytrzymałem przycisk AUTO na około 3sek.

po tym czasie mogłem już zmieniać pokrętłem od kierowcy i temperaturkę od strony pasażera jak i kierowcy jednocześnie :)

pomogło

Dzięki za wskazówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie