Skocz do zawartości

Temperatura


cygnus0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanei na zegarze temperatura po przekreceniu kluczyka zaczyna sie od 70 stopni a po przejechaniu paru km temperatura rosnie do 100 stopni i sie zatrzymuje . Bylem u mechanika i sprawdzil mi czujnik ( stwierdzil ze jest dobry )oraz podpia pod komputer samochodowy i nic mu nie wyszlo tylko stwierdzil ze jest to winna zegarów czy jest to mozliwe mialem juz wczesniej wymieniany procesor bo wskazowka od paliwa sie zawieszala . Prosze o jakies informacje jesli ktos mial podobne przypadki

Edytowane przez cygnus0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam serdecznie mam audi a3 2002/3 rok 1.9tdi 130ps po wymianie kompletnego rozrzadu z pompa wody wszystko na oryginalnych czesciach nie tanich zamiennikach mam problem z temperatura po przejechaniu 4 km wzrasta juz do 90 a pozniej nawet do 120 przy czym spr zbiorniczek i nie ma takiej temperatury plyn jest cieply w ziorniczu a przy takiej temp juz dawno by wszystko rozwalilo ;/ wymienilem termostat tez nic nie dalo, wymienilem czujnik temperatury ten co znajduje sie kolo silnika to tez nie dalo rezultatu , ma moze ktos pomysl co to moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc, mam ten sam problem, zaczyna sie od 70 a pozniej stoi na 100. A ze wskaznikiem paliwa roznie jest. Czasami stoi troszke ponad czerwone a raz w polowie zbiornika. Co jest przyczyna tego? Szkoda ze nikt nie odpowiedzial wczesniej kolegom bo czytajac ten temat juz myslalem ze rozwialem swoje problemy.pomozcie nam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie