Audi A4 B6 (2000-2004)
Forum Audi A4 B6. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...
727 tematów w tym forum
-
Witam serdecznie! Jestem bardzo poczatkujacym wlascicielem Audi A4 B6 2003 1.6 102 w tym samochodzie mam manetke spryskiwacza bez przyciskow sterujacych wyswietlaczem ? komputerem ? wyswietla tylko szacowana ilosc km do przejechania. Czy mozna jakos zmieniac dane na wyswietlaczu np, srednie spalanie paliwa itp ? za pomaca jakis innych przyciskow ? Bardzo prosze o jakies informacje, a jezeli temat byl omawiany wczesniej to moze jakis link? dziekuje bardzo yor
-
-
- 7 odpowiedzi
- 10,4 tys. wyświetleń
-
-
Witam mam taki problem podczas jazdy gdy silnik się rozgrzeje z komputera dobiega dziwny dźwięk, jest on przerywany w odstępach kilku sekund,podobny do tego jak podczas jazdy ponad 2 godzinnej. Zna ktoś przyczynę ? Serwis nie wykazał żadnej usterki.
-
- 0 odpowiedzi
- 3,8 tys. wyświetleń
-