Witam mam problem z moim Audi silnik pobiera olej tylko podczas hamowania silnikiem wymieniłem separator oleju rurkę odmy która idzie z pokrywy zaworów do turbo oraz ten element który dopuszcza świeże powietrze do pokrywy zaworów nic nie pomogło dodam tylko że jak nie hamuje silnikiem to pobór oleju jest znikomy około 2 mm na bagnecie ubywa na 1000 km gdzie dalej szukać rozwiązania problemu?