Skocz do zawartości

kontrolka hamulca ręcznego


Coolturek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakieś 3 dni temu komputer krzyczał mi po odpaleniu silnika i ruszeniu o zaciągnietym hamulcu ręcznym. Oczywiście nie był zaciągnięty, bardzo rzadko go zaciągam. Pomyślalem, że mrozy i te sprawy może coś się przymroziło ... Ale dzisiaj jadąc do pracy 3 razy mi o tym informował, oczywiście z odstępami czasowymi. Zatrzymałem się i kilka razy zaciągnąłem i spuściłem ręczny ale to nic nie dało. Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną ?

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakieś 3 dni temu komputer krzyczał mi po odpaleniu silnika i ruszeniu o zaciągnietym hamulcu ręcznym. Oczywiście nie był zaciągnięty, bardzo rzadko go zaciągam. Pomyślalem, że mrozy i te sprawy może coś się przymroziło ... Ale dzisiaj jadąc do pracy 3 razy mi o tym informował, oczywiście z odstępami czasowymi. Zatrzymałem się i kilka razy zaciągnąłem i spuściłem ręczny ale to nic nie dało. Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną ?

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

ELo

Sprawdzałeś poziom płynu hamulcowego? Od kilku dni jest zdecydowanie chłodniej, mogło się go mniej zrobić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj płyn i dolałem pod max. Nie krzyczał już nic dzisiaj ale zobaczymy jak będzie przez parę dni. W instrukcji obsługi też przeczytałem o płynie hamulcowym. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie