Skocz do zawartości

PROBLEM Z GAZEM


Matys26

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam Audi b6 avant 2002 r. , 2.0 benzyna. Mam zamontowany gaz i mam problem poniewaz jadac na wysokich obrotach i gdy musze zachamowac zmienic bieg i obroty sie obnizaja nie zatrzymuja si ena 900 lub 1000 tylko spadaja do zera i samochód gaśnie nie wiem miał może ktoś taki problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

tak, ja miałem. Wymieniałeś filtry fazy ciekłej i lotnej ? Ustawiałeś gaz na komputerze ? Nie spada Ci ciśnienie za bardzo na reduktorze ? Podepnij się pod komputer gazowy i sprawdź co się dzieje, jak wyglądają mapy gazu i benzyny ... Mi jeszcze jak deptałem na wysokich obrotach to potrafił wywalić błąd BRAKU ZAPŁONU na wszystkich cylindrach i przełączał na benzynę. Reduktor odmówił mi posłuszeństwa, 50zl za części do regeneracji na allegro oraz godzinka roboty i jak ręką odjął. Aha i przy okazji miałem jeszcze walniętą cewkę zapłonową ale wizyta w aso w szczecinie i wymienili mi wszystkie na nowe "bez wad" dzięki akcji fabrycznej Audi.

Tu masz link do forum gazowego na którym ten problem był opisywany: http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?f=1&t=25636&view=unread#unread

Pzdr!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez wymieniłem cewke, filtry rownież i teraz musze tak jak mowisz udac sie do gazownika niech sprawdzi co jest. wielki dzieki jak bede po wizycie napisze co było nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie czy miales też problem z lewym poietrzem bo tez zaczyna na benzynie gasna jak schodzi z wysokich obrotow tak z 3000

a wizyta u gazownika wyniklo że jest jakiś wężyk który zostal naciety przy wymianie rozrzadu i sprzegła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie