Opublikowano 18 Maja 201412 l comment_13551 witam wsystkich forumowiczów,jestem RoberT i jestem szczesliwym posiadaczem AUDI Edytowane 18 Maja 201412 l przez bamboo1 Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 201412 l comment_13555 Witam. Mam na imie Marcin, lat22. Kupilem sobie A3 1999 r 1.6 Jestem zadowolony z tego autka ;> Zarejestrowalem sie w celu doedukowania w zakresie napraw i przy okazji chce opisac kilka problemow z Audiczką ;d Mam nadzieje ze mi pomożecie . Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 19 Maja 201412 l comment_13557 witammam na imie Arturod niedawna jeżdże A4 B6 Avanti pozdrawiam wszystkich z łodzi Zgłoś
Opublikowano 20 Maja 201412 l comment_13560 Witam wszytskich serdecznie, Mam na imie Lukasz, mieszkam w Gdansku. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 20 Maja 201412 l comment_13561 siema,jestem krzysiek i jeżdżę 2005 A4 3,0TDI Quattro pozdr Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 201412 l comment_13570 Witam wszystkch:))Od 2 lat jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.9 Tdi.Kiedys nie mialem przekonania co do Audi.ale teraz wiem jaki jest to wspanialy samochod.Pozdrawiam wszystkich co posiadaja takowe autko Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 201412 l comment_13571 Witam jestem marek który jest szczęśliwym posiadzaczem a6 c5 1,9tdi 110 km.Lokalizacja moja to ,kresy wschodnie'. Autko jest cudne czasem sprawia trochę problemów ale drobnych.A tak poza tym ciesę się że istnieją tacy ludzie jak wy - pasjonaci tej marki. Mam nadzieję że się sporo dowiem od was o tysh samochodach.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 201412 l comment_13572 Witam mam na imię Andrzej Od 4 miesiecy jerzdzę Audi A4 B6 sedan 1.8 T Na tym forum będę szukać informacji pomocy na temat Audi Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 201412 l comment_13575 Witam, Robert z tej strony zaraziłem się marka Audi i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B^ 1.9TDI Sedan "01r Zgłoś
Opublikowano 24 Maja 201412 l comment_13576 Mam na imię Wojtek i od kilku dni jeżdzę audi a4 b7 z 2005 roku w benzynie. jest to moje pierwsaze audi i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Chyba będe juz wierny tej marce Zgłoś
Opublikowano 24 Maja 201412 l comment_13577 Cześć. Jakub z Warszawy z tej strony - jeżdżę S6 C5 w sedanie. Edytowane 24 Maja 201412 l przez kocureq Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 201412 l comment_13579 witam,kiedyś Audi 100 C4 2.0 1991 sedan automatteraz Audi A6 C5 2.4 V6 quattro 1999 manualpozdrawiam wszystkich wielbicieli tej marki Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 201412 l comment_13580 Cześć, mam na imię Radek i jestem szczęśliwym posiadaczem A3 1.9 tdi 130 km. Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 201412 l comment_13581 Cześć, Maciek.Jeżdżę Passatem B5, ale w garażu stoi równiez Audi b2 Edytowane 25 Maja 201412 l przez tauka Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 201412 l comment_13582 Witam jestem nowy , mam audi a4 b6 2000 benz . Auto mam dwa tygodnie wymieniłem rorząd filtry i olej . Od wczoraj świeci mi ikona siulnika . Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 201412 l comment_13583 Witam Wszystkich,Mam na imię Janek, jeżdżę S3 zrobioną przez Compsport na 4002 KM. Rewelacja. Zgłoś
Opublikowano 26 Maja 201412 l comment_13587 Witam wszystkich.Mam a6 allroad od tygodnia.pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Maja 201412 l comment_13588 Witam wszystkich Od 2010 Audi A6 C6 avant 3.0 tdi quattro tiptronic - na wypady z rodziną - rocznik 2005Od 2013 Audi A4 B7 sedan 1.8 t multitronic - do jazdy po mieście - rocznik 2005 Zmieniłem markę z BMW. "Będzie Pan zadowolony" :-)))) Edytowane 27 Maja 201412 l przez ROBERT13 Zgłoś
Opublikowano 27 Maja 201412 l comment_13592 Witam wszystkich !!!!!! Jeżdżę audi a4 1.8 avant 2002r......pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 201412 l comment_13593 Czołem, Jestem Paweł, pochodzę z Radomia. Od tego roku posiadam A4 B6 1.8T 163KM, rocznik 2004, kombiaczek, 6-biegowy manulal. Pozdrawiam Edytowane 29 Maja 201412 l przez 3Bit Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 201412 l comment_13594 Witam, Na imię mam Piotr i zostałem świeżo upieczonym posiadaczem Audi A4 B8 Avant, rok 2008, silnik 2 litry 143KM Pozdrawiam Edytowane 29 Maja 201412 l przez Augustt Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 201412 l comment_13597 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! witam wszystkich posiadaczy oraz fanów audi mam na imię Piotr zaczęło się z audi od 80 b3 1.8e , 80 b3 lecz quattro, 80 b4 1.9 tdi obecnie jest a4 b6 1.9tdi Zgłoś
Opublikowano 29 Maja 201412 l comment_13598 Siemanko wszystkim, Posiadacz audi a3 8p od roku wczesniej a3 8l. Uwielbiam a3 ! Zgłoś
Opublikowano 30 Maja 201412 l comment_13599 Witam,nazywam się Hubert i jestem posiadaczem a trójki z 2007 r.Pozdrawiam Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.