Opublikowano 13 Lutego 20179 l comment_17455 Witam. Jak w nicku mam na imie lukasz z żuromina. Jezdze autami grupy vw glownie audi. Obecnie Q7 Zgłoś
Opublikowano 13 Lutego 20179 l comment_17456 Witam, jestem Mariusz. Jeżdżę AUDI A6 C7 2013 r. sprawdzonym z USA o mocy 211 KM w benzynie. Mało jest informacji o tym silniku. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 13 Lutego 20179 l comment_17457 Witam wszystkich Q5 2015 4x4 2.0 clean diesel zobaczymy co to za cacko? Zgłoś
Opublikowano 13 Lutego 20179 l comment_17458 Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam serdecznie wszystkich użytkowników Klubu Audi PL Nazywam się Marek od 6 miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem A4 b7 2.0 TDI. Mam nadziej ,że znajde tu dużo ciekawich informacji na temat mojego modelu samochodu. Zgłoś
Opublikowano 14 Lutego 20179 l comment_17461 Witam jestem Dominik z WLKP , posiada Audi S8 D3 , oraz nowy zakup Audi A8 D4 .pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 14 Lutego 20179 l comment_17463 Witam serdecznie z zimnej i pięknej Polski, mam na imię Patryk. Jeżdżę od kilku dni Audi A4 B7 2005r. 2.0 TDI Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum Audi Polska! Zgłoś
Opublikowano 14 Lutego 20179 l comment_17464 SIema jeżdzę zmodyfikowanym 8P pozdrawiam wszystkich użytkowników Zgłoś
Opublikowano 14 Lutego 20179 l comment_17465 Witam tu Łukasz z Gdańska Jestem posiadaczem starej 80 b3 do odbudowy Zgłoś
Opublikowano 14 Lutego 20179 l comment_17466 Cześć Rafał.. mazowieckie.. A6 c7 313 koni 2014... Zgłoś
Opublikowano 15 Lutego 20179 l comment_17468 Witam jestem Dawid mieszkam w tychach mam audi a4 b6 Zgłoś
Opublikowano 15 Lutego 20179 l comment_17469 Cześć jestem Daniel mieszkam w Olsztynie i jeżdżę Audi A3 8l Zgłoś
Opublikowano 15 Lutego 20179 l comment_17471 Cześć. Nazywam się Tomek. Od kilku dni jeżdżę audi a4 b7. Zgłoś
Opublikowano 16 Lutego 20179 l comment_17472 Czołem! Krystian, 37 lat, Bystrzyca Kłodzka - Dolny Śląsk. Kilka dni temu kupiłem pamiątkę po moim stryju (świetny facet z niego był) - Audi A8 z 1995 r. poj. 4,2 Na razie poznajemy się z tym pięknym wozem. Zgłoś
Opublikowano 16 Lutego 20179 l comment_17473 Siemka jestem Marcin zakupiłem autko 1 mies temu A3 8P sportback 2.0 tdi z 2008r mieszkam w Pszczynie woj. Śląskie Zgłoś
Opublikowano 16 Lutego 20179 l comment_17474 Witam! Nazywam się Mateusz, jeżdze Audi 8p w trzech drzwiach . Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 17 Lutego 20179 l comment_17476 Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Aleksander, na co dzień jeżdżę A6 ale w garażu stoi jeszcze A3 i Q7. Jestem z okolic Częstochowy. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 17 Lutego 20179 l comment_17477 Cześć mam na imię Krzysiek, od miesiąca jeżdżę a5 2.0 tfsi Zgłoś
Opublikowano 17 Lutego 20179 l comment_17478 Siemka, Jestem Marcin i właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi:) Pozdrawiam Wszystkich! Zgłoś
Opublikowano 18 Lutego 20179 l comment_17479 Witam nazywam sie MArcin jezdze audi a4 B6 2004 rok..Podro dla was Zgłoś
Opublikowano 18 Lutego 20179 l comment_17480 Cześć, Nazywam się Łukasz (woj. Oplskie) i w zeszłą środę kupiłem A4 B7 w benzynie. Pozdrawiam WSZYSTKICH. Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.