Opublikowano 24 Sierpnia 20178 l comment_18541 Witam nazywam się Szymon od dwóch lat jezdzę audi a4 b7 .Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 24 Sierpnia 20178 l comment_18542 Witam mam na imię Zbyszek , mieszkam w Irlandii i na razie jeżdżę Hondą Accord 2,2 i-CTDI , chcę się przesiąść na Audi A6 C7 dlatego tu jestem. Zgłoś
Opublikowano 25 Sierpnia 20178 l comment_18543 Witam. Mam na imię Grzesiek i jestem z Warszawy posiadam A6 C7 2.8 FSI. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 25 Sierpnia 20178 l comment_18544 Witam wszystkich! Mam na imię Adam i od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B6, którą to przebyłem już w tym czasie 5000 km:) Zgłoś
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l comment_18545 Elo jestem Paweł śmigam q5 z 2009 3.0 diesel od 2 dni Zgłoś
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l comment_18551 Witam wszystkich mam na imię Mateusz jeżdżę A3 8p 2.0 TDI z 2004 r. Pracuje i mieszkam w Niemczech. Pozdrawiam forumowiczów Zgłoś
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l comment_18552 Witam wszystkich milosnikow audi. od 3 miesiecy jezdze Audi A3 8V 2.0TDI.2014 rok.. poszukuje instrukcji obslugi. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l comment_18556 Witam wszystkich , od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B7 2.0TFSI. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l comment_18558 Witam mam na imię Piotr i dopiero co kupiłem moje Audi pozdrawiam Wszystkich Zgłoś
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l comment_18559 Wita Anna . Jestem posiadaczką audi a6 c5 avant o tygodnia. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 28 Sierpnia 20178 l comment_18562 Witam,mam na imię Krzysiek i jestem użytkownikiem Audi q5. pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 28 Sierpnia 20178 l comment_18563 Witam, na imię mam Jacek. W posiadaniu Audi A6 C5 2.4 v6 benzynka. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 28 Sierpnia 20178 l comment_18564 Witam mam na imie Piotr. Od jakiegos czasu jestem posiadaczem Audi A6 z 2013 roku. Silnik 2.0 diesel 177 koni. Jestem zadowolony, jak narazie. Zgłoś
Opublikowano 29 Sierpnia 20178 l comment_18565 Witam, Adam ze śląska. Od 11 lat jeżdżę Audi 80 B4, wcześniej kilka lat Audi 90 B2. Pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 29 Sierpnia 20178 l comment_18568 Witam. Grzesiek z tej strony. Przymierzam się do władcy pierścieni. Zgłoś
Opublikowano 29 Sierpnia 20178 l comment_18572 Witam, nazywam się Irena, jeżdżę Audi a3 z której jestem bardzo zadowolona Zgłoś
Opublikowano 30 Sierpnia 20178 l comment_18575 Witam, nazywam się Maciej i przymierzam się do zakupu Audi Q7 3.0 TFSI 4L Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 31 Sierpnia 20178 l comment_18579 Witam Nazywam się Piotr Jeżdżę "Czarną Perłą" wśród krążowników szos - Audi Q7 4L 4.2 TDI 2008 Pozdrawiam wszystkich AudiManiakow Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.