Opublikowano 23 Października 20178 l comment_18865 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)) Mam na imię Piotrek i od 3 miesięcy jestem posiadaczem Audi TT 1.8T. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów Marki Audi Piona! Zgłoś
Opublikowano 23 Października 20178 l comment_18867 Dnia 9.04.2009 o 09:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam mam na imię Tomek jeżdżę Audi A6 C7 2012 r mieszkam obecnie w Anglii Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Zgłoś
Opublikowano 24 Października 20178 l comment_18869 Witam, mam na imię Marcin jestem posiadaczem swojego pierwszego Audi, znalazłem to forum chcąc więcej dowiedzieć się o swoim nowym Aucie. Pozdrawiam Wszystkim Zgłoś
Opublikowano 24 Października 20178 l comment_18873 Dnia 2009-04-09 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam! Przemek z Poznania 35 lat Zgłoś
Opublikowano 25 Października 20178 l comment_18874 Witam wszystkich zakręconych audi maniaków jeżdzę audi a6 C7 Zgłoś
Opublikowano 25 Października 20178 l comment_18875 Siema wszystkim Jeżdzę Audi a3 8l ASV Ambition Zgłoś
Opublikowano 26 Października 20178 l comment_18878 Dnia 2009-04-09 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Witam wszystkich forumowiczów!! Jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem dwóch super samochodów. Audi A4 B5 AVANT 1.8T Quattro 150KM,Audi A4 B6 AVANT 1,8T Quattro 163KM. Pozdrawiam!! Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Zgłoś
Opublikowano 26 Października 20178 l comment_18880 Dzien dobry/dobry wieczór. Andrzej, A3 2,0 TDI 2014, mam go od 4 miesięcy. Druga A3, obie bez zastrzeżeń. Zgłoś
Opublikowano 27 Października 20178 l comment_18883 Witam.Nazywam sie Bartek i tydzien temu zakupilem swoją Audi a3 1.6 101km 1998r. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Października 20178 l comment_18885 Witami jestem nowym użytkownikiemaudi a5 hybrid Chciałbym zapoznać się z instrukcją obsługi. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Października 20178 l comment_18886 Witam. Nazywam sie Eli,jeżdżę audi A3 cabrio 2008r. do której potrzebuję pas przedni i belkę. Czy ktoś się orientuje,czy w poprzednim modelu do roku 2008 pas i belka była taka sama,czy w modelu po 2008 8p zmieniła się? Słyszałam rozbieżne opinie od fachowców,więc chciałabym się upewnić. Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 29 Października 20178 l comment_18888 Witam Wszystkich Forumowiczów! Mam na imię Sebastian. Od niedawna jeżdżę Audi Q7, 3.0TDI w automacie z rocznika 2007. Przesiadłem się z Renault :-). Pozdrawiam i życzę długiej, bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy wszystkim posiadaczom Audi. Zgłoś
Opublikowano 29 Października 20178 l comment_18889 Dnia 09.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam wszystkich pozdrawiam jestem nowy lecz jestem miłośnikiem Audi .Uwielbiam tą markę Zgłoś
Opublikowano 29 Października 20178 l comment_18891 Cytuj WITAM Nazywam się Piotr jeżdże AUDI A7 Zgłoś
Opublikowano 29 Października 20178 l comment_18892 Cześć .Nazywam się Iwona i od 4 lat jeżdżę Audi Q7 ... Uwielbiam to auto a raczej mały czołg Pozdrawiam serdecznie Zgłoś
Opublikowano 30 Października 20178 l comment_18895 Witam wszystkich! Mam na imię Szymon, Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A6 C7 2014 pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 30 Października 20178 l comment_18896 Witam. Tomek z Podlasia. Jutro stanę się, mam taką nadzieję, że szczęśliwym posiadaczem Q5. ;-) Zgłoś
Opublikowano 30 Października 20178 l comment_18897 witam mam na imie Adam,posiadam audi a6 2011 Zgłoś
Opublikowano 30 Października 20178 l comment_18899 Witam Wszystkim Nazywam się Marek, jestem posiadaczem a4 b6. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.