Opublikowano 9 Listopada 20205 l comment_23551 Witam wszystkich. Jestem Maciek, jeżdżę audi s4 b6 avant. Radom. Zgłoś
Opublikowano 10 Listopada 20205 l comment_23555 Witam wszystkich, Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A6 C7 z 2014 roku. Pozdrawiam z deszczowej Szkocji Zgłoś
Opublikowano 10 Listopada 20205 l comment_23558 Witam forumowiczów i fanów Audi. Na imię mi Maciej mam 28 lat. Jestem kierowca zawodowym aktualnie jeżdżę Audi q7. Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20205 l comment_23559 Cześć Nazywam się Robert, jeżdżę Audi A6C7/2017 Avant, diesel 2.0 Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20205 l comment_23561 Witam wszystkich Mam na imię Dawid jestem z Katowic. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6C5 2.8 Pozdrawiam wszystkich serdecznie Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20205 l comment_23564 Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1,9 tdi s-line Pozdrawiam Edytowane 12 Listopada 20205 l przez radeklw Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20205 l comment_23565 Witam ze Śląska Jeżdże tzw. "Małyszem" czyli A4 B6 w dieslu Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20205 l comment_23566 Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem z województwa łódzkiego i jeżdżę audi q7 z 2007 roku. Jest to 233 konny, czarny diesel :-) Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20205 l comment_23567 Cześć, Mam na imię Jarek. Jeżdżę Audi Q5. Lubię wędrówki po górach. Zbieram grzyby. Interesuję się ś portami motorówki a szczególnie F-1 Zgłoś
Opublikowano 13 Listopada 20205 l comment_23568 Witam wszystkich Mam na imię Robert jestem z łódzkiego Posiadam audi a6 c7 avant 2.0tdi 177ps Edytowane 13 Listopada 20205 l przez Lolas891 Zgłoś
Opublikowano 14 Listopada 20205 l comment_23576 Siemka,mam na imię Darek od lipca jestem "szczęśliwym" posiadaczem Audi S7 2015r Zgłoś
Opublikowano 14 Listopada 20205 l comment_23578 Witam Mateusz z Krakowa. Dotychczas użytkowałem A4 B6 Avant i A3 8L. Właśnie dopłynęło do mnie Q5 2.0 TFSI 2015. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 14 Listopada 20205 l comment_23579 Cześc jestem Marcin jeżdżę A6 competition 2017 i jestem z okolic chrzanowa Zgłoś
Opublikowano 15 Listopada 20205 l comment_23581 Czesc! A6C7 3.0TDI 245km - pozdrawiam serdecznie Zgłoś
Opublikowano 15 Listopada 20205 l comment_23582 Witam. Cieszę się że mogę do Was dołączyć. Moja maszyna to Q5 2.0 tdi Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 15 Listopada 20205 l comment_23584 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam. Jeżdżę A3 8V 2.0 150KM. Zgłoś
Opublikowano 17 Listopada 20205 l comment_23588 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam, jeżdżę od 2 miesięcy AUDI A4, sedan, 2014 r. Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 20205 l comment_23589 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam jestem Marcin z okolic Łodzi od niedawna jestem posiadaczem A5 pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 18 Listopada 20205 l comment_23591 Witam wszystkich serdecznie, jestem od kilku lat szczęśliwcem mogąc prowadzić samochód Audi..Obecnie jeżdżę,A6C6 .2,7 disel .jestem zadowolony.. Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.