Opublikowano 7 Maja 20215 l comment_24308 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Witam . Nazywam się Michu. Audi A4 B5 1.8 ADR . Zgłoś
Opublikowano 7 Maja 20215 l comment_24309 Cześć. Jestem Jarek, w końcu zaczynam przygodę z A3. Kupiłem A3 z 2008 roku 1.8T Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 8 Maja 20215 l comment_24310 Cześć. Tu Tomek. Audi a6c6 Avant. Quatro. Silnik 3.0 diesel Edytowane 8 Maja 20215 l przez Tomek1976 Poznanie sposobów rozwiązania różnych problemów z autem Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24312 siema tu Tomek zamierzam kupić Audi i myśle, że to forum mi pomoże pozdro Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24313 Witam, jestem Damian. Od niedawna jestem właścicielem audi a3 po lifcie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany renowacją paneli środkowych w tych modelach to zapraszam do kontaktu :) pozdrawiam serdecznie. Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24315 Witam wszystkim audimaniaków, do których właśnie dołączyłem z Audi Q7 z 2007 r. z silniczkiem BAR. Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24316 Witam wszystkich forumowiczów jeżdżę Audi A6C5 2.5tdi 2002 rok Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24318 Witam Mam na imię Piotrek. Mam na stanie audi a4 i audi a6. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24319 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Slawko15.Tomaszów Maz.Witam wszystkich klubowiczów.Od miesiąca jestem posiadaczem AudiQ5 . Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24321 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Siema wszystkim Zgłoś
Opublikowano 9 Maja 20215 l comment_24323 Witam serdecznie, wszystkich miłośników i miłośniczki, oraz użytkowników Audiolek Zgłoś
Opublikowano 11 Maja 20215 l comment_24324 Witam nazywam się Mateusz. Jeżdżę samochodem Audi A3 Sportback 2.0 TDI z 2008r. Mieszkam w Polsce. Zgłoś
Opublikowano 14 Maja 20215 l comment_24327 Mam na imie Krzysztof, mam 22lata i przymierzam sie do zakupu a6c6 2011 2.7tdi Zgłoś
Opublikowano 14 Maja 20215 l comment_24329 Cześć, nazywam się Tomek mam od kilku miesiecy Audi Q5 8R z 2012 roku, wersja z usa. Zgłoś
Opublikowano 14 Maja 20215 l comment_24330 Witam. Przymierzam się do A3 3.2 V6. Więc szukam informacji. Zgłoś
Opublikowano 14 Maja 20215 l comment_24331 Cześć jestem Krzysiek z Lublina jeżdżę Audi a3. Serdecznie wszystkich witam Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 20215 l comment_24333 Witam. nazywam się Jarek i jestem szczęśliwym użytkownikiem A6 C5, pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 20215 l comment_24334 Cześć. Zamierzam zostać posiadaczem Audi Q5. Na razie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego egzemplarza. Mam nadzieję, że zakończy się ono sukcesem i będę miał powód, by tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 15 Maja 20215 l comment_24335 Witam ostatnio zakupiłam adi a4 i bardzo chciałabym posłuchać różnych opinii osób które użytkują samochody tej marki, dlatego tu jestem. Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 20215 l comment_24337 Witam wszystkich nazywam się Marcin od kilku tygodni jeżdżę Audi Q5 2015 , 2 tdi 190 ps Mieszkam woj lubelskie Zgłoś
Opublikowano 16 Maja 20215 l comment_24338 Witam serdecznie nazywam się Andrzej i mieszkam w Szczecinie . Posiadam paudi Q5 z 2013 roku z silnikiem 2.0 turbo (moja pierwsza turbina ) . Auto cudowne i tyle w temacie . Pozdrawiam wszystkich klubowiczów Edytowane 16 Maja 20215 l przez Janosik155 Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.