Opublikowano 16 Maja 20215 l comment_24339 Witam wszystkich! Nazywam się Przemek od jakiegoś czasu stałem się posiadaczem Audi A8 D2 czy szczęśliwym? - czas pokaże Zgłoś
Opublikowano 17 Maja 20215 l comment_24341 Witam. Nazywam się Damian, ostatnio zakupiłem Audi Q5. Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 17 Maja 20215 l comment_24342 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Cześć, nazywam się Marcin i od kilku tygodni jeżdżę Audi A4 kombi z 2015 r. wersja wyposażenia Ambiente. Zgłoś
Opublikowano 18 Maja 20215 l comment_24344 Witam serdecznie, dzięki za przyjęcie,jestem na etapie kupna Q5 2012 2.0 diesel, pozdrawiam serdecznie. Zgłoś
Opublikowano 20 Maja 20215 l comment_24346 Witam. Jutro odbieram nowe A7 45 TFSI. Wcześniej miałem A5 z tym samym silnikiem tylko słabszym. Ciekawe jak się to będzie sprawować. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 20 Maja 20215 l comment_24349 Hej, jestem Piotr i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi Q5 8R z 2013 3.0 w dieselu. Auto marzenie Zgłoś
Opublikowano 21 Maja 20215 l comment_24351 Witam Z tej strony Marcin Zaczynam swoją przygodę z Audi Q7 i liczę że znajdę tutaj pasjonatów marki Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 20215 l comment_24357 Witam nazywam się Darek Od miesiąca jestem w posiadaniu a4 B6 1.8T 163km BFB 2003R Mieszkam w Lubuskim Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 20215 l comment_24360 Witam serdecznie. Mam na imię Krzysztof i pochodzę z Wielkopolski. W swoim portfolio mam 100 (cygaro), dwie audi 80 (B4), A6C5 (2 sztuki). Aktualnie poruszam się A6c5 04r 2.5TDI BAU Q+TIP. Od czasu do czasu Q7 07r 3.0TDI. Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych. Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 20215 l comment_24361 Witam Zakupiłem A5 coupe 2010 i nie wiem jak sparować tel bluetooth. Proszę o pomoc Zgłoś
Opublikowano 22 Maja 20215 l comment_24363 Witam, jestem Henryk. Było Audi A4 b6, aktualnie Audi Q5 fy. Zgłoś
Opublikowano 23 Maja 20215 l comment_24364 Witam. Mam na imię Sebastian. Jestem z Krotoszyna (Wielkopolska) Z zawodu jestem kierowcą. Zamiłowanie mam ogólnie do aut niemieckich grupy VAG Miałem już A4 B5 i A4 B6, kilka VW Obiecnie w domu posiadam Q7 4l 3.0 TDI i następne A4 B5 2.4 PB Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 23 Maja 20215 l comment_24365 Witam wszystkich serdecznie, mieszkam w Norwegii i od wczoraj jeżdżę Q5 Zgłoś
Opublikowano 23 Maja 20215 l comment_24366 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Witam wszystkich, nazywam się Grzegorz od Audi Q5, 3.0 Tdi, S-Line i jest świetny Zgłoś
Opublikowano 23 Maja 20215 l comment_24367 Cześć Rozgląda m sie za q5 sprowadzonym z USa cos polecicie ?? Zgłoś
Opublikowano 25 Maja 20215 l comment_24371 Witam, Mam na imię Piotr i jestem świeżym posiadaczem A6 C5 2,4 Quattro Kombi 2001r. Pozdrawiam, Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.