Opublikowano 6 Sierpnia 20214 l comment_24656 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam serdecznie moje auto to Q5 2.0 tdi Zgłoś
Opublikowano 6 Sierpnia 20214 l comment_24658 Cześć, Q7 4L z USA - codziennie zepsute coś innego! Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20214 l comment_24660 WITAM NAZYWAM SIE STEFAN SAMOCHOD AUDI A5 COUPE S LINE 2,7 TDI 190 KM POCHODZE ZE SLASKA POZDRAWIAM WSZYSTKICH Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20214 l comment_24661 Cześć wszystkim, z tej strony Krystian. Jeżdzę audi a4 allroad b9. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20214 l comment_24663 Witam, jestem Mateusz. Posiadam Audi a3 8P 1.6FSI 115KM z 2004 roku. Samochód jeszcze mnie nie zawiódł, jeżdżę nim od 5 lat Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20214 l comment_24665 witam nazywam sie mateusz jestem posiadacze Q5 2.0 tdi pochoxze z okolic cieszyna aktualnie pracuje i mieszkam w norwegi Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20214 l comment_24666 Witam jestem łukasz niedawno stałem się posiadaczem Q5 miło będzie się z wami współpracować Zgłoś
Opublikowano 9 Sierpnia 20214 l comment_24669 Dzień dobry mam na imię Mikołaj i będę jeździć audi a3 8p 2012 r. po tym jak ją naprawię. Zgłoś
Opublikowano 9 Sierpnia 20214 l comment_24670 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Zgłoś
Opublikowano 10 Sierpnia 20214 l comment_24672 Witam, nazywam się Kuba jestem na etapie poszukiwania swojego audi a6 c6 Zgłoś
Opublikowano 10 Sierpnia 20214 l comment_24673 Witam szanowne grono ,mam na imię Tomasz jestem z woj świętokrzyskiego audi q5 Zgłoś
Opublikowano 11 Sierpnia 20214 l comment_24675 Cześć Witam. Właśnie nabyłem AUDI Q3 quattro w S-line z 2014 roku. Woj. Mazowieckie Edytowane 11 Sierpnia 20214 l przez Kosax2 Zgłoś
Opublikowano 12 Sierpnia 20214 l comment_24677 Hejka nazywam sie Artur pozdrawiam z DE Aktualnie jezdze q5 3 tdi z 2009 Pozdro Zgłoś
Opublikowano 12 Sierpnia 20214 l comment_24678 Witam. Mam na imię Michał. Mieszkam w Irlandii i jeżdżę Audi A6 C7. Zgłoś
Opublikowano 12 Sierpnia 20214 l comment_24679 Witam, nazywam się Andrzej swojego Audi jeszcze nie mam, ale planuję zakup. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 13 Sierpnia 20214 l comment_24680 Witam. Mam na imię Damian. Od niedawna jestem posiadaczem audi q7 4.2 fsi. Mam nadzieję, że na forum znajdę to co będę potrzebował. Zgłoś
Opublikowano 15 Sierpnia 20214 l comment_24684 Hello Tu Piotr z Wrocławia. Od wczoraj posiadacz używanej q5 2tfsi 2018. Jak na razie ok. Trzymajcie kciuki.... Pozdrawiam Na razie chcę powiększyć bagażnik bo przesiadłem się z superba....... Próbuję wydłubać te styropiany i trochą się męczę- może ktoś pomoże? Zgłoś
Opublikowano 17 Sierpnia 20214 l comment_24687 Witam. Planuję zakup Audi A6 C6. Pozdrawiam Mariusz, Szczecin Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.