Opublikowano 9 Listopada 20232 l comment_28163 Witam, Mam na imię Bartek i jestem szczęśliwym posiadaczem Audi q5 FY 2.0 TFSI. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 9 Listopada 20232 l comment_28164 Witam na imię mam Piotrek jestem z pomorskiego. Od dzisiaj będę dumnym posiadaczem q5. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 9 Listopada 20232 l comment_28166 Witam, Jestem Michał i jeżdżę VW Polo z 2018 roku, w wersji highline pozdrawiam wszystkich maniaków grupy VAGa :) Zgłoś
Opublikowano 9 Listopada 20232 l comment_28167 Witam, jestem Filip, aktualnie jezdze mazda 3 i zamierzam kupno audi A4. Zgłoś
Opublikowano 10 Listopada 20232 l comment_28170 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów jestem użytkownikiem Audi A5/1.8 170KM/2014 Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20232 l comment_28171 Witam jestem Damian. Mam avanta 2004 r s-line z 1.8t awt. Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20232 l comment_28173 witam jestem Seba a moje autko to audi a6 c8 jeżdże od niedawna. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20232 l comment_28174 Witam. Nazywam się Jakub, jeżdżę na co dzień AUDI Q5 pozdrawiam wszystkich serdecznie. Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20232 l comment_28176 Witam. Mam na imię Andrzej. Jestem nowym posiadaczem Audi A3 8V z roku 2014, silnik 1,4 TFSI. Chciałbym dołożyć parę dodatków do tego auta (kamerę cofania) i mam z tym problem (straszne koszty i dziwne milczenie znanych mi mechaników). Może na tym forum coś się dowiem konkretnego. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 11 Listopada 20232 l comment_28178 Cześć, jestem świeżo upieczonym właścicielem audi q3 Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20232 l comment_28180 Witam! Mam na imię Aleksander mieszkam w Kielcach i wożę się na codzień a7 MY 2016 3.0 TFSI i kocham je. Ogólnie marka jest super. Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20232 l comment_28182 Cześć Wszystkim, nazywam się Marcin i jeżdzę audi a3 2.0 tdi Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20232 l comment_28183 Witam! Nazywam się Natalia, mam Audi Q7 4L. Mam trochę pytań i fajnie że jest takie miejsce gdzie można znaleźć odpowiedz. Zgłoś
Opublikowano 12 Listopada 20232 l comment_28186 witam wszystkich użytkowników od niedawna jestem nowym użytkownikiem Audi q3 2016r. jest to mój powrót do marki po 15 latach. Poprzednio użytkowałem A4 2000r i byłem bardzo zadowolony z tego pojazdu, oczekuję wspólnych wymian informacji oraz dyskusji na tematy związane z tą marką. Pozdrawiam wszystkich uczestników. Zgłoś
Opublikowano 13 Listopada 20232 l comment_28190 Cześć, Jestem Karol. Jeżdżę audi a4 b7 1.9 tdi rok 2008. Od miesiąca również Audi q5 2.0 tdi z 2013. Zgłoś
Opublikowano 15 Listopada 20232 l comment_28194 Siemanko, nazywam się Edek. Jestem świeżym kierowcą od 8 miesięcy. Zakupiłem właśnie audi A3 i mam parę pytań co do tego tematu. Mam nadzieję że uzyskam tutaj potrzebne informacje. pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 15 Listopada 20232 l comment_28198 Cześć, dzieki za przyjęcie. Szczęśliwy posiadacz a7 z 2017. Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.