Opublikowano 14 Grudnia 20232 l comment_28354 Mariusz, 43lata. Po A3 przyszedl czas na A6, 2.0 170 koni w dieslu. Obecne na Wyspach. Zgłoś
Opublikowano 14 Grudnia 20232 l comment_28356 Cześć, nazywam się Paweł z Żor. Jestem w posiadaniu Q3 2021 rok, 2.0 benzyna 231 KM. Zgłoś
Opublikowano 15 Grudnia 20232 l comment_28359 Witam mam na imię Rafał jestem z Podhala ,jeżdżę audi sq5 3.0TFsi Zgłoś
Opublikowano 15 Grudnia 20232 l comment_28360 Witam, jestem Dawid. Jeźdżę AUDI Q7 3.0tdi z 2007roku. Zgłoś
Opublikowano 15 Grudnia 20232 l comment_28362 Cześć, tutaj Wojtek aktualnie jestem posiadaczem A6C7 Allroad 3,0TDI z 2013 roku oraz A6C6 AVANT 3,0TDI z 2006 roku. Pozdrawiam z Warszawy. Zgłoś
Opublikowano 15 Grudnia 20232 l comment_28363 Witam Kupiłem kilka dni temu audi A3 8P. Jest to moje pierwsze Audi. Auto 19 letnie, więc jest co w nim naprawiać. Mam nadzieję na dobrą współpracę. Lubię grzebać pod maską i nie tylko. Pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 18 Grudnia 20232 l comment_28374 Witam serdecznie wszystkich - zycze milej wspolpracy Zgłoś
Opublikowano 18 Grudnia 20232 l comment_28375 Witam i pozdrawiam wszystkich. Jestem Sektor i mam Audi Q5 2018 z USA i mam pytanie. Czy udało się komuś podłączyć do Audi connect w amerykańskim Audi Zgłoś
Opublikowano 18 Grudnia 20232 l comment_28377 Witam, Kamil, Rzeszów. W posiadaniu AUDI Q5 2021 45 TFSI z USA. Pozdro:) Zgłoś
Opublikowano 19 Grudnia 20232 l comment_28378 Cześć Wszystkim, dziękuję za przyjęcie do grona użytkowników i pasjonatów Audi. Od miesiąca jestem posiadaczem A5-ki z silnikiem 2.0 TFSI rocznik 2010. Do tej pory nie miałem do czynienia z marką Audi - przez 15 lat ujeżdżałem Hondy, więc obecne autko jest dla mnie wyzwaniem jeśli chodzi o obsługę i użytkowanie - bo rozwiązania są naprawdę zupełnie inne w niektórych kwestiach i będę musiał się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie obsługowe tudzież wszelkie triki, nowinki itp. Miłego dnia dla Was :-) Zgłoś
Opublikowano 20 Grudnia 20232 l comment_28380 Witam wszystkich, Jestem z Tychów, woj. śląskie, aktualnie jeżdżę audi a3 8p cabrio 2011 rok. W planach w najbliższym czasie do zakupu RS3 8v ;) pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 20 Grudnia 20232 l comment_28382 Dzień dobry, Mariusz z Gdyni, Audi A4 B6 2002 (wersja kombi). Musze je trochę doprowadzić do ładu. Pozdrwiam Zgłoś
Opublikowano 20 Grudnia 20232 l comment_28383 Cześć, Paweł ze Szczecina, przymierzam się do zakupu Audi Q3 Sportback 40TFSI 2021 i szukam informacji Pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 20 Grudnia 20232 l comment_28384 Witam Wszystkich z Danii, Nazywam się Włodek, jeżdzę a4 b9 2.0 diesel. Zgłoś
Opublikowano 21 Grudnia 20232 l comment_28385 Hejka mam na imię Artur i własnie stałem się szczęśliwym posiadaczem audi q5 fy 2.0 tfsi Mieszkam na Opolszczyźnie. Mam nadzieję że forum ułatwi mi znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 21 Grudnia 20232 l comment_28386 Witam, nazywam się Andrzej. Właśnie stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) Audi Q5 Quatro 2.0 TDI 163 KM 2020 rocznik. Nurtuje mnie kilka pytań , liczę na pomoc i w miarę możliwości też postaram się pomóc Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.