Skocz do zawartości

Klub Audi PL

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pozdrawiam ze Szczecina. Właśnie zakupiłem Q5 3.0 TFSI, mam nadzieję, że dowiem się tutaj ciekawych rzeczy o moim nowym aucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Pozdrawiam z Bedar.  mam nadzieję, że dowiem się tutaj ciekawych rzeczy o moim  aucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich jestem Łukasz. 

Jeżdżę Audi Q7 4.2 tdi wymarzonym ;)

Edytowane przez Lukas34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem bije 

Jeżdżę Audi Q5 8R 2015 r. 2,0 TDI, powróciłem do mojej marki po kilkuletniej przerwie i czuję się spełniony :)

Potrzebuje instrukcje obsługi bo kilka rzeczy mi nie leży w ustawieniach i nie mogę rozkminić

Pozdrawiam

Remek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Planuję kupić Audi Q7 więc zawitałem na forum w celu zebrania informacji o tym modelu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Właśnie zakupiłem Q5, zobaczymy jak będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na forum nazywam się Mariusz posiadam Audi a4 b6 w sedanie 1.8t bfb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam z W-wy

Jezdze A6 C5 AKE z 2002 roku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Jestem posiadaczem Audi E-Tron 55 Quattro od kilku tygodni. Przydałby się wątek na temat tych aut na tym forum. Jak na razie jeździ mi sie świetnie. Komfort jazdy jest niesamowity. Nareszcie mogę czerpać przyjemność ze słuchania muzyki nawet przy szybkiej jeździe, co było niemożliwe w moich dotychczasowych autach. Przyśpieszenia - bajka, budzą zdziwienie bo to przecież SUV.  Zasięg tylko mógłby być większy, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem Dawid z Zielonej Góry, jeżdżę a3 1.8t AGU 150 PH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzień dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

od jakiegoś czasu właściciel a7. Mam nadzieję, że znajdę tutaj trochę przydatnej wiedzy i poznam ciekawych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich .Ciesze się ze mogłem dołączyć do grona forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Dwa dni temu kupiłem pierwsze w moim życiu Audi A4 B6. A teraz bardzo zależy mi na tym, żeby wziąć się za tę "dziecinę" i odświeżyć ją nieco, by móc nią cieszyć się przez conajmniej kilka długich lat, bo autko jest naprawdę super hiper mega fajne. Stąd liczę na to, że na forum znajdę wiele informacji, które będą mi drogowskazami w "rozpieszczaniu mojej audicy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Miło mi dołączyć do grona użytkowników forum. Niedawno zakupiłem A6 C5 i liczę, że z forum dowiem się wielu rzeczy odnośnie mojego wozidła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam na imię marek posiadacz Audi 8p3 S-line. Mam parę defektów i chciałby dowiedzieć się jak je usunąć:)

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , Krzysiek z Norwegii

Audi q5(2012) 2.0 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jeżdżę Audi A6. Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem Gracjan. Od kilku dni posiadacz Audi S4B6 z 2004 roku. Pozdrawiam!

Edytowane przez Gracjano1996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum, mam na imię Tomek i od niedawna jestem posiadaczem audi A4 B7 2.0ALT, jest to moje pierwsze audi, więc będę często tu zaglądał. Pozdrawiam :D

Edytowane przez Takkashii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich wielbicieli i użytkowników Audi

od lat poruszam się tą marką , ale dopiero teraz chciałbym dołączyć do Klubu Audi .

Były 100C4, A6C5 2.0, A6C6 2.0, A8D3 4.0, TT1,8t,

jest A8D4 4,2tdi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

Witam wszystkich fanów Audi, mieszkam w Kielcach, od przedwczoraj jestem właścicielem pierwszego w moim życiu Audi, wybierałem ten samochód długo i z rozwagą.

Mam nadzieję że się nie zawiodę tak jak np. na BMW. Chyba się starzeję, bo zachciało mi się komfortowej i wygodnej klasycznej limuzyny z napędem na cztery koła.

No i upolowałem A8 4.2 FSI Quattro (D4) w unikalnej "krótkiej" wersji. Teraz rozpoznaję auto i mam trochę części do wymiany i uzupełnienia, import USA.  Pozdrawiam klubowiczów i życzę wszystkim satysfakjci i fanu z posiadania i używania samochodów AUDI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich, od niedawna jestem właścicielem Q5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nazywam się Mariusz. Od miesiąca jestem szczęśliwym właścicielem Audi Q5 TFSI z 2014 r. Jest to mój pierwszy samochód tej marki. Mam nadzieję na fachowe porady dotyczące jego użytkowania, problemów i porad technicznych od Was - doświadczonych praktyków w tym zakresie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi