Skocz do zawartości

grzes1d

Zmiana języka? Ktoś wie jak zmienić język niemiecki... na jakiś ludzki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie - auto kupiłem z Niemiec - całość jest w języku niemieckim - czy ktoś wie jak można zmienić język na polski (lub chociaż angielski)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie jest taka mozliwosc zmiany jezyka na Polski

jesli nadal jestes zainteresowany to moge wrzucic fotki jak to zrobic

Edytowane przez Przemas86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie 

Postanowiłem odświeżyć temat gdyż mam identyczne pytanie więc nie widziałem sensu zakładania nowego wątku :)

Posiadam A3 z USA i MMI nie posiada języka Polskiego. Jest kilka do wyboru ale Polskiego brak.

czy jest możliwość dograć/zmienić na polski poprzez program Delphi albo VCDS?

Pytanie 2 :)

Programem Delphi udało mi się zmienić język w FIS na Polski ale po rozłączeniu i wyłączeniu zapłonu znów wraca język Angielski(USA)

W jaki sposób zmienić język w FIS przez VCDSa ?? a może jest sposób żeby zmienić język FIS z poziomu auta??

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę, pomoc:)

Pozdrawiam Jacek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z poziomu VCDS w liczniku miałem wybrany jezyk niemiecki a komunikaty były po polsku wiec pewnie dlatego jest tak i u Ciebie, zalezy co ma wgrane mmi, kwestia teraz tego jakie posiadasz MMI? STD czy High, jakiś spec od nawigacji powinien sobie poradzić, z High chyba bedzie łatwiej, mozesz sprawdzic w kodawaniach MMI w VCDS kontroler 5F tam sa od wyboru regiony i próbować zmienić na europe moze to coś pomoże?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.