Skocz do zawartości

Subwoofer w kole zapasowym pytanie


DarekSzelesr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Mam pytanie dotyczące mocowania subwoofera w kole zapasowym. W moim zakupionym Audi mam subwoofer w bagażniku ,który nie jest przymocowany ,brak koła ,chcę to doprowadzić do ładu ale nie wiem co trzeba kupić żeby to zamocować ,chcę kupić koło i do tego są dostepne śruby mocujące ,ale co z subwooferem? jak on powinien być przykręcony ?może ktoś ma taki i podesłał by fotkę lub jakiś numer śruby która zaamocuje koło i subwoofer jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na środku powinien być plastikowy trzpień (około 20-30cm) z gwintem i nakrętką plastikową (średnica około 10-15cm) - wkładasz koło, w koło wkładasz subwoofer i nakręcasz plastikową nakrętkę która dociska wszystko do nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kulon napisał:

na środku powinien być plastikowy trzpień (około 20-30cm) z gwintem i nakrętką plastikową (średnica około 10-15cm) - wkładasz koło, w koło wkładasz subwoofer i nakręcasz plastikową nakrętkę która dociska wszystko do nadwozia

Dzięki za odpowiedź

Chyba wszystko jasne ,pytałem w ASO ,mówili ,że śruba jest jedna ,a ja myślałem ,że na trzpień idzie koło ,na koło nakrętka a potem jakaś nakładka która zamocuje głośnik. Myślałem ,że ta śruba nie złapie tego razem będzie zbyt krótka i dlatego to pytanie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie