Skocz do zawartości

Parowanie szyb


czolo pluk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

Mam taki maly problem a mianowicie czesto zaparowane szyby wlasciwie o ile dobrze siegne pamiecia to tylko przednia w zime nie parowala.

Tak prawde mowiac to nie dzieje sie od dzis lecz latem zapomnielem o tym problemie gdyz to sie wlasciwie nie mialo miejsca. Wyjatkiem byly wieczory gdy w aucie bylo kilka osob. Nie mam problemu z stanem plynu, filtr kabinowy jest nowy, samochod nie jest mokry w srodku, woda nie stoi w komorze wycieraczek a podobno klapka ta zaraz za filtrem sie otwiera.

To zaczyna sie dziac kiedy jade z kims raczej rzadko kiedy jade sam. Czy to mozliwe, ze moj samochod jest za szczelny? Zastanawialem sie kiedys ktoredy powietrze ma sie wydostawac z kabiny i powaznie nie mam pojecia, no chyba, ze otworze okno. Mam skorzane fotele oparcie kanapy sie chyba nie otwiera nawet jesli powietrze jakos dostaje sie do bagaznika to jak sie z tamtad wydostaje?

Bylbym bardzo rad gdybyscie mi podpowiedzieli bo borykam sie juz z tym problemem chyba rok.

Przyznam jeszcze, ze nie dziala mi klimatyzacja, kiedy kupilem auto nawet nie zadbalem by ja naprawic/nabic.

A naprade widmo lodu wewnatrz samochodu zima i zaparowane szyby nie napawaja mnie optymizmem.

dzieki

czolo

Edytowane przez michał JAGODA#
Zmieniłem temat topicu na bardziej czytelny. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palicie w aucie? od tego szyby parują. polecam wyczyścić na wstępie szyby pianką np Glass klaar (zielono biały spray) a jak nie pomoże to polecam odsunięcie dywanika z przodu :) u mnie była woda pod dywanem podłogi z przodu najbardziej pod kierowcą... mam klime itd... i dalej nic...ale polecam na to przed zimą zajrzeć... a może do odpowietrzników nie macie zaślepek tylko dziury i woda sie tamtędy dostaje a nawet o tym nie wiecie... polecam sprawdzic bo ja miałem zonka jak takie cos zobaczyłem...

po sprawdzeniu polecam napisać czy pomogło sprawdzenie. pozdr, Grzesiek

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie