Skocz do zawartości

Problem z Elektryka w drzwiach


arkadiuo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem chyba się trochę skomplikował. Otóż nie było dźwięku w radiu wiec poszukałem przyczyn i  po ustaleniu przyczyn awarii (uszkodzone kable w gumie między drzwiami a słupkiem od kierowcy) postanowiłem poradzić sobie z tym sam. Żeby mieć lepszy dostęp wypiąłem kostkę ze słupka i połączyłem uszkodzone kable. Po podłączeniu kostki nie dziala nic w drzwiach kierowcy i pasażera. Co zrobiłem zle? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Sprawdź bezpieczniki.
  2. Upewnij się, że nie pomyliłeś kabli podczas naprawy.
  3. Kable mogą z zewnątrz wyglądać na całe (nieuszkodzona izolacja), ale linka w środku może być przerwana nawet w paru miejscach. Jedyne wyjście to schemat połączeń + miernik do ręki i sprawdzanie "przejścia" oraz napięć na poszczególnych kabelkach.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@steve69 Sprawdziłem bezpiecznik 22 - drzwi kierowcy i jest ok. Może być tam więcej bezpieczników ktore by mogly odpowiadac za elektryke w drzwiach? Kable też połączyłem dobrze. Dodam że zanim je połączyłem to robiły mi zwarcie ze sobą ale dzialalo wszystko oprócz radia (szyby, centralka, otwieranie zamykanie zamka ze srodka). Teraz wygląda jak by pradu wcale nie było w obu drzwiach przednich. 

Edytowane przez arkadiuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie