Skocz do zawartości

Przeróbka przodu z B6 do B7


Artur A4 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś wie na jakiej zasadzie polega przeróbka przodu B6 na B7 chodzi mi o to co by trzeba wymienić i czy są jakieś firmy które się tym zajmują.

Edytowane przez michał JAGODA#
Zmieniłem tytuł tematu na bardziej odpowiadający tematowi topicu... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko czy ktoś wie na jakiej zasadzie polega przeróbka przodu B6 na B7 chodzi mi o to co by trzeba wymienić i czy są jakieś firmy które się tym zajmują.

Witam cię kolego z tego co się orientuje to przeróbka jest możliwa tylko będzie trochę kosztowna a i tak zmienisz tylko przód auta bez ingerencji w karoserię gdyż tył ma inne już błotniki w obu tych modelach auta i tu będzie musiał przyjść blacharz z pomocą. Przód to musisz zrzucić maskę dwa błotniki obie lampy zderzak jak i jego wzmocnienie i wszystko to kupić od modelu B7 wiadomo swoje części zawsze można odsprzedać ale czy jest sens przerabiania takiego nie lepiej tylko przerobić na s-lina w tym przypadku to tylko dokupienie dolnych dokładek zderzaków (drogie kratki w zderzak) i listew drzwiowych i auto już nabiera wyglądu ewentualnie na S4 ale w tym przypadku to już całe zderzaki trza zmieniać. Co do firm to nie wiem jaka by się tym zajmowała a takie B6 widziałem przerobione na B7 i nie było to co powinno być gdyż tył zawsze będzie B6. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hmm...nigdy nie zrozumiem "oszpecaczy" seryjnie jednego z najpiękniejszych aut (b6-według mnie) kolego lepiej sprzedaj b6- dołóż, kup b7 i nie rób wsi tego typu przeróbkami....

Edytowane przez luke81
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm...nigdy nie zrozumiem "oszpecaczy" seryjnie jednego z najpiękniejszych aut (b6-według mnie) kolego lepiej sprzedaj b6- dołóż, kup b7 i nie rób wsi tego typu przeróbkami....

Zgodze sie z luke81, albo masz B6 albo B7. Przypatrz sie roznym formom tuningu, np. zmien reflektory, wymien atrape wlotu powietrza czy popatrz na mozliwe przerobki zderzaka, itd.

Przerabianie jednego przodu w drugi, to jest jak instalowanie motywow pod linuxa zeby wygladal jak windows :tongue_fierce:

Albo B6 albo B7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie