Skocz do zawartości

A3 8P oznaczenie lampy przód


mattg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio walnąłem w sarnę i uszkodziłem lampę. Szukam używanej jednak nie potrafię do końca zrozumieć oznaczeń dokładnie chodzi o te AJ na końcu dużo lamp ma inne na przykład BB BG itp... (mimo iż reszta numerów się zgadza) I teraz pytanie czy musze mieć lampę z dokładnie takim samym oznaczeniem czy te dwa ostatnie znaki mogą się różnić ? 

364225697_1282938265676140_7123151062449544310_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ETKA lampy o numerze 8P0941004AJ zostały zastąpione nowszym modelem o numerze 8P0941004BB, te z kolei zostały zastąpione nowszym modelem o numerze 8P0941004BL, a te zostały zastąpione nowszym modelem o numerze 8P0941004BP.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz włożyć z inną końcówką będzie działać na pewno bo masz zwykły reflektor na żarówkę H7 z tego co spojrzałem na naklejkę i kostka z drugiej strony jest też z tą samą kostką. A jeśli chcesz mieć równe to możesz zakupić najlepiej komplet dwóch i pozbyć się tej starej całej jeszcze. A litery inne na końcu w numerze świadczą tylko o zmianie przez producenta bo np. zastosowali inną jakość odbłyśnika czy innych jak to przy produkcjach.

Edytowane przez Sadkovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie