Skocz do zawartości

Serwis Audi Cichy


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osób które zostały również pokrzywdzone przez autoryzowany serwis samochodowy Cichy. Serwisy często działają przy współpracy z innymi tak jak Krotowski-Cichy oraz Cichy-Zasada lub inne. Opisujcie proszę swoje doświadczenia z tymi autoryzowanymi serwisami. Możecie robić to w komentarzu lub we wiadomości prywatnej. Jeśli  są pracownicy tych serwisów proszę również o opisanie praktyki napraw na tych serwisach, to właśnie Wy wiecie najlepiej jak tam się pracuje, i jakie są odgórne zalecenia. Planujemy pozwać te spółkę i odzyskać pieniądze które przez nieuczciwe praktyki były przez nich pozyskiwane kosztem klientów. Jeśli macie takie doświadczenia lub ta spółka oszukała Was jako klienta lub pracownika piszcie, te pieniądze są do odzyskania jako odszkodowanie za wyrządzone szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak dla potomności. Miałem kłopot po serwisowaniu u Cichego. Zapomnieli nalać oleju do silnika, MUSIAŁEM dolać ponad 4 litry oleju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na szczęście przejechałem ok. kilometra i obyło się bez szkód w silniku. Po dolaniu zadzwoniłem,i podjechałem. Od czterech lat nikt mnie nie przeprosił.  Dla mnie to dyskwalifikacja całej Sieci Serwisowej Audi. Innym razem nie wymienili mi gum, padły po 200 km od przeglądu. Skasowali kilkadziesiąt złotych za podkładkę pod korek oleju, która kosztuje w detalu poniżej 1 zł. Nigdy więcej nie serwisowałem w żadnym serwisie autoryzowanym Audi. mam teraz serwis w Małopolsce i dojeżdżam na przeglądy i naprawy jakieś 400 km i miedzy przeglądami nie ma żadnych kłopotów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie