Skocz do zawartości

świszczenie i błędy w komputerze


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

niedawno zregenerowałem turbinę, wymieniłem także odmę, ale mam jeszcze jedną (a może kilka?) nierozwiązaną zagadkę. Może ktoś pomoże?

Objawy:
1. Auto wydaje dziwny dźwięk, jakby świst podczas przyspieszania, który słychać także jak odpuszczę gaz. Jakby świst powietrza.
2. Co jakiś czas na szafie wyświetla mi się komunikat, coś w stylu: Wzmacniasz siły hamowania - funkcja ograniczona. Można jechać dalej.
3. Gdy auto stoi na zapalonym silniku, wrzucone P, gdy wcisnę gaz to jest taki objaw jakby auto chciało ruszyć do przodu i kilka (może kilkanaście) cm nawet rusza! Na szczęście nie dalej, ale ten mały ruch do przodu jest podejrzany. Na N tego nie robi, tylko na P.
4. Nie wywala checka, ale w komputerze są następujące 3 błędy:
a) 16452 / U041600: Na jednym urządzeniu diagnostycznym mówi, że to coś z ESP. Na innym: Otrzymano nieprawidłowe dane z modułu sterującego dynamiką pojazdu.
b) 261120 / C10A1 29: Układ podciśnieniowy hamulców, nieakceptowalny sygnał.
c) 0001 / C1101 15: coś z kamerą cofania, chociaż ja nie mam żadnej kamery cofania...

Auto:
a6 C7 rocznik 2017, listopad, 2.0 TFSI 252 KM, skrzynia S-Tronic, quattro, polski salon, 6 lat przebieg: 108 tys. km.

Edytowane przez piotras_waw
nowe dane z programu VCDS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie