Skocz do zawartości

Kluczyk do Audi A4 B7 Avant


gienek 50

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni posiadacze Audi A4 B7 Avant 2005 - może ktoś miał również problem z kluczykiem do swojego auta . Mój klucz wziął i się utopił, muszę mieć jeden w domu w razie kłopotu. Czy tylko ASO można zamówić duplikat? koszt to 8-9 set. Na Allegro można kupić klucze nawet ta sama częstotliwosć tylko czy da się zaprogramować elektronikę ? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinno się dać.... Z tego co wiem kluczyk musi mieć taką samą częstotliwość a resztę zobacz. Procedura w B7 powinna być taka sama...

:cigar: Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jeżu za odpowiedz - bardzo proszę o kontakt na właściciela VAG-a

Pozdówka.

PS. Jakie masz doświadczenie jeśli chodzi o pompowtryski ja zastosowałem dodatkowy filtr paliwa 0.05 m. Choć tankuje w dobrych stacjach ale to tak dla świętego spokoju.

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT Stosuję filtr tylko jeden dobrej firmy obecnie Mann może być Hengst lub Knecht. I wszystko gra.. Dodam że na Vagu można sprawdzić korekcję i bipy PD, czyli ogólnie wjakimsą stanie. Co okolo 10tys stosuje STP do czyszczenia. Dodatek do ON. i :horseride: Ciekaw jestem jaki dodatkowy filtr założyłeś co to za firma i podaj nr jak masz...

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jeżu , :siema: Zajmuje się od dzieciaka techniką i pracuje przy tym . Filtr który założyłem nie jest przeznaczony typowo do aut - poprostu sam wykombinowałem to sobie . Filtr jest niemieckiej firmy Sib-Technik jest to doskonała sitka nierdzewna o przepustowosci 0.05m oczywiscie w obudowie alum. Jest rozbieralny - można sobie go rozkręcić i umyć wydmuchać spręż. pow. max 2 bar. i przy okazji zobaczyć jakie paliwo nam sprzedają - jeszcze nie czyściłem go - pracuje on 6 mcy.

Mogę zamieścić zdjęcia.

Teraz inny temat znów kluczyk . Mogę zakupić nie drogo kluczyk z elektroniką , 50 zł dorobienie grota , ta sama częstotliwość co mój, tylko ta elektronika narazie nie mam programu żeby go dodać . Jak sądzisz warto mimo niezakodowania go kupić i w przyszłości może się uda go dopasować do auta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni posiadacze Audi A4 B7 Avant 2005 - może ktoś miał również problem z kluczykiem do swojego auta . Mój klucz wziął i się utopił, muszę mieć jeden w domu w razie kłopotu. Czy tylko ASO można zamówić duplikat? koszt to 8-9 set. Na Allegro można kupić klucze nawet ta sama częstotliwosć tylko czy da się zaprogramować elektronikę ? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.

Moze moge Ci pomoc. Mialem inny problem niz Ty ale... otoz posiadalem dwa kompletne klucze ale w ogole nie reagowal na pilota. Pojechalem do znajomego,ktory zajmuje sie dorabianiem kluczy, otwieraniem itp. Sprawdzil i powiedzial ze sygnal z pilotow jest wysylany a za diabla nie dalo rady zaprogramowac. Mial osobno nowy klucz do mojej Audi. Przelozyl tylko "scyzoryk" ze starego pilota, wlozylismy pierwszy klucz do stacyjki(ten na ktorego rowniez nie reagowal) i zamknelismy drzwi. Nowym podstawowa procedura programowania i zalapal kod.Tak wiec moze wystarczy ze kupisz nowy pilot.Calosc kosztowala mnie 210 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedz . Zastanawiam się co z tym zrobić , mam tylko jeden klucz - drugi poszedł na dno :smiley_shock:

w ASO nie ma problemów - ale wolę tą kasę wydać na dobry olej i wszystkie filtry bo niedługo czas na wymiane. Jeśli coś będziesz wiedział wiecej to proszę o wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Daj fotkę tego filtra jak możesz.... :siema:

Ps.Ile chcą w ASO za ten kluczyk dorobienie?

Witam bylem u brata w dueseldorf i tam zaplacilem za nowy klucz i zaprogramowanie klucza w autohaus Audi 127 euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej mam pytanie jaką wersje masz tego Vaga bo jest ich sporo a nie wiem która najlepsza.Na Chomiku znalazjem kilka wersji jest nawet po Polsku ale boję się żeby nie spierniczyć czego w moim autku. Proszę o podpowiedż. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

może ktoś z was wie w jaki sposób mogę zdobyć numery - kod kluczyka ( chyba 4 cyfrowy przynajmniej taki mialem w vw) potrzebny do zakodowania nowego ponieważ od poprzedniego właściciela otrzymalem tylko jeden. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja podiję temat - kupiłem drugi kluczy na allegr0 (taka sama częstotliwśc) i zaprogramowałem tak jak na filmiku wyżej....wszystko gra centralny otwiera i zamyka, więc pojechałem i dorobiłem grot...grot otwiera drzwi i normalnie wchodzi do stacyjki - odpalam a fura odpala i gaśnie...to chyba immo?? czy to się da zaprogramowac jakoś ?? Gdzieś czytałem że trzeba przekręcic jeden raz i czekac aż się kluczyk sam ogarnie, czy tak??

P..S. - w okienku kilometrów zapala mi się napis SAFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie