Skocz do zawartości

Głośniki w dzwiach od kierowcy nie działają


mysterwall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem właścicielem audi a4 b6 avant z 2002 roku. Zauważyłem że przestały grać głośniki w drzwiach kierowcy. Wszystkie inne grają bez problemu, ale te dwa w drzwiach kierowcy nie reagują (bez różnicy czy gra radio czy leci muzyka ze zmieniarki). Czy ktoś z Was miał podobny problem? Czy zacząć od rozebrania tapicerki w drzwiach i sprawdzenia czy cos sie nie rozłaczyło czy może problem leży gdzie indziej?? Bardzo prosze o Wasze odpowiedzi i podpowiedzi:)

Pozdrawiam

Adrian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem właścicielem audi a4 b6 avant z 2002 roku. Zauważyłem że przestały grać głośniki w drzwiach kierowcy. Wszystkie inne grają bez problemu, ale te dwa w drzwiach kierowcy nie reagują (bez różnicy czy gra radio czy leci muzyka ze zmieniarki). Czy ktoś z Was miał podobny problem? Czy zacząć od rozebrania tapicerki w drzwiach i sprawdzenia czy cos sie nie rozłaczyło czy może problem leży gdzie indziej?? Bardzo prosze o Wasze odpowiedzi i podpowiedzi:)

Pozdrawiam

Adrian :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

sprawdzilem wiązke kabli w harmonijce w drzwiach. tzn nie rozebralem jej, ale poruszalem wiazka kabli podczas gdy radio grało. podczas ruszania wiązki kabli radio trzeszczalo a niekiedy inne glosniki przestawaly grac lub zaczynaly grac ciszej. ktos wie co to moze byc??

pozdrawiam:)

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Może komuś kiedyś pomoże! Głośnik lewy przód niskotonowy i wysokotonowy nie dawał znaku życia a prawy przód charczał! W radiu Concert zwarte były dwa piny, po wyprostowaniu radio gra bardzo dobrze, a już byłem w trakcie zamawiania głośników. Poprostu ktoś przedemną przy wciskaniu kostki zagiął pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja miałem tak, że czasami mi przerywał głośnik od strony kierowcy. Jak rozebrałem tzw harmonijkę zauważyłem, że w dwóch kablach popękała izolacja i jak się stykały głośnik nie działał. Pewnie tak się dzieje u Ciebie. Przeważnie takie usterki występują w drzwiach kierowcy bo są najczęściej otwierane. Oczywiście naprawa kabli nie jest taka prosta(jeżeli chodzi o mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie