Skocz do zawartości

problem z tylnia wycieraczka


r_bich

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z tylnia wycieraczka sama sie wlancza i che wykrecic caly silniczek i zobaczyc co jest i nie bardzo wiem jak to zrobic jak zdjac wycieraczke i ja odlrecic

z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam mam problem z tylnia wycieraczka sama sie wlancza i che wykrecic caly silniczek i zobaczyc co jest i nie bardzo wiem jak to zrobic jak zdjac wycieraczke i ja odlrecic

z gory dziekuje za pomoc

Byc moze masz problem gdzies z przebiciem w instalacji elektrycznej. U znajomego bylo tak, ze jak wlaczalem kierunkowskaz to wlaczala sie tylna wycieraczka :gk: Czy nie miales ostatnio robionych jakis napraw zwiazanych z elektryka/elektronika w samochodzie?

O ile sie nie myle, musisz rozebrac tylko obiciowke, gdzies na forum juz bylo to opisane (musisz najpierw zdjac trojkat, potem odkrecic dwie sruby, jedna przy uchwycie do zamykania, druga nie pamietam gdzie, zdjac plastikowe zabezpieczenie na zamku, nastepnie delikatne poodciagac obiciowke, tam sa klasyczne zaczepy). Reszte moge Ci podpowiedziec jak wroce do domu, bo ostatnio zamowilem sobie ksiazke z UK serwisowa do Audi A4, wiec poszukam w niej.

m@uryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie dzieki ale nie milem nic naprawiane w aucie tylko z tego silniczka lecial plyn i go tylko uszczelnilm i po paru tyg zaczela sie sama wlanczac i teraz to juz wogole chodzi caly czas i chce caly silniczek wyjac i do tego zajzec ale nei wiem jakl zdjac wycieraczka bo po odkreceniu na zewnatrz nakredki 13 nie idzie zdjac to podejzewam ze jak w srodku odkrece to tez nie pojdzie czy potrzeba jakis sciagacz jakbys cos jeszcze wiedzial to daj znac

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie