Skocz do zawartości

Szum wewnątrz samochodu


zbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwa problemy:

Pierwszy to - od pewnego czasu słyszę wyrazny narastający szum wenatrz samochodu przy zwiekszaniu prędkosci. Na poczatku myslałem że jest to szum opon zimowych (częste przypadki), ale po zmianie na całkowicie nowe opony letnie na innych felgach nic się nie zmieniło.

Drugi - to przy nagłym hamowaniu przy predkosci juz od 50 km/h w poczatkowej fazie hamowania zadrzy kierownica, a przy prędkości pow ok. 160 km/h wystepuje drżenie kierownicy nawet bez hamowania.

Czy mogą to być dla 1 -łozyska kół, dla 2- tarcze hamulcowe, czy może jakieś inne powody?

Co prawda nie otrzymałem podpowiedzi, ale byłem w ASO i usterki zostały naprawione:

1 - to łozysko koła lewego (słychac go było nawet kręcąc ręcznie kołem na podnosniku)

2 - to sworznie przedniego wahacza lewego i prawego, oraz obie tulejki gumowe belki zawieszenia tył (były wyczuwalne luzy po podniesieniu auta na podnosniku)

Pozdrawiam.

Edytowane przez zbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiesz co miałem ten sam problem. U mnie pomogło wyciszenie uszczelek drzwi. Widzę, ze Tobie w ASO jakoś pomogli, ja musiałem radzić sobie sam, tzn. oddałem wóz do serwisu wygłuszaącego. Tu masz więcej na ten temat: http://www.sztukawyciszania.pl/oferta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie