Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Witam . Audi ogłosiło akcję serwisową . Chodzi o model Q5 z serii GU. Akcja serwisowa dotyczy aktualizacji MMI oraz pasów bespieczeństwa . W moim przypadku takie objawy wystąpiły . Jak na początek to przyznam szczerze , że rozczarowałem się wystąpieniem takiego stanu rzeczy. Mam nadzieję , że Audi usunie tą usterkę i już nie wrócę do tematu. Pozdrawiam pitrak.😉
  3. pitrak obserwuje zawartość Akcja serwisowa
  4. Dołączył do społeczności: Janusz27
  5. Witam !!! Na imię mam Piotr , moje autko to AUDI Q5 quattro Sportback . Pozdrawiam serdecznie Wszystkich FORUMOWICZÓW
  6. Dołączył do społeczności: pitrak
  7. Mam to samo w Q5 z 2024 roku. Auto krajowe, kupione jako nowe. Wlczę z tym na gwarancji. Udało się ogarnąć temat?
  8. Witam. Nazywam się Kacper. W garażu 2 samochody Audi Q5 35 TDI z 2024 roku A6 2.0 TDI Ultra z 2014 roki Pozdrawiam.
  9. Dołączył do społeczności: kacperwe0407
  10. Wczoraj
  11. Witam klubowiczów i proszę o pomoc. Audi Q5 2.0 tfsi z 2019 roku sprowadzone z USA. Problem jest taki że po wykasowaniu błędu Ethernet moduł wzywania pomocy -brak komunikacji po jakimś czasie wyskakuje komunikat klapka wlewu paliwa otwarta. Po kilku takich komunikatach wyskakuje chek engine. Mam pytanie jak to naprawić ? Z góry dziękuję za pomoc.
  12. Cześć, tu Grzesiek , Audi Q5 2.0 TFSI 2017, pierwsze Audi w historii.
  13. Dołączył do społeczności: anekol1681
  14. Lena A769 obserwuje zawartość Audi A7 C7 (2010-2018)
  15. Ostatni tydzień
  16. Dołączył do społeczności: msniunio
  17. arturS88 obserwuje zawartość Audi A4 B9 (2015-2024)
  18. arturS88 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  19. Hej, Mam na imię Artur. Jestem posiadaczem audi A4 B9 Avant 1.4 TFSI z 2018 roku. Autko mam już prawie rok. Liczę na Wasze wsparcie oraz sam jeśli będę w stanie to chętnie udzielę jakiś rad. Pozdrawiam!
  20. Dołączył do społeczności: arturS88
  21. Czesc Wszystkim Z góry dziękuję za przyjęcie do grupy.Aktualnie A7 2014r 3L na zmianę z BMW e61tez 3L
  22. Witam, mam na imię Tomek i od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 Avant, 2.0TDI
  23. Witam nazywam się Michał i prawdopodobnie w najbliższym czasie stanę się posiadaczem Audi A6 C5.
  24. Dołączył do społeczności: Michaz
  25. Witam nazywam się Kacper I Mam zamiar kupić audi a4 b7 /8 i potrzebuje rad ekspertów
  26. Witam, kupiłem lampę wersja UK, chce z potrzaskanej lampy EU przełożyć części, czy wystarczy zamienić wiązki z żarówkami i będzie w świecić prawidłowo? Pozdrawiam
  27. michaln obserwuje zawartość Przekładka reflektora
  28. Witam wszystkich, Mam na imię Michał, jestem z województwa Śląskiego posiadam A4 B8 2.0 TDI
  29. Witam. Mam problem ze wskazaniem temperatury zewnętrznej na wyświetlaczu, zaniża on temperature. Na komputerze widzi temperature prawidłowo, a na wyświetlaczu ją zaniża.Czujnik temperatury zewnetrznej ten przed chłodnicą nowy, czujnik w dolocie powietrza g89 także, co może być przyczyną??
  30. Witam wszystkich serdecznie. Od prawie dwóch tygodni jestem posiadaczem suv'a typu sport audi Q3 2.0 benzyna w automacie. Moim poprzednikiem był Renault Scenic III 2.0 benzynka również w automacie. Myślę, że audi zostanie ze mną na dłużej, a jak będzie czas pokaże. Pozdrawiam serdecznie.
  31. Witam. Nazywam się Paweł. Pochodzę z Lublina. Wkrótce zacznę jeździć SQ5 z 2018 roku - czekam na autko z USA. Pozdrawiam wszystkich!
  32. Witam, zakupiłem kolejna a6c7 lekko uszkodzona i mam problem aby dojść do ładu z elektroniką. Pojazd po wciśnięciu start nie startuje. Zegary czarne jedynie radio działa. Z racji tego że posiadam takie 2 stopniowo starałem podmieniać moduły ale nic nie dało, prąd jest brak możliwości czytanie błedow z obd bo się nie łączy z pojazdem. Początkowo obstawiałem modół komfortu, następnie getweeya ale to już wykluczyłem. Dodam że auto długo stało bez Aku. Po podpięciu nowego Aku czarne zegary, po minucie zegary wstają aby wyświetlić bład i dalej są martwe. Próby nawiązania połączenia między modułami typu hamulec awaryjne start nie dają efekty. Proszę pomóżcie!!!!
  33. Witam, mam na imię Sebastian, posiadam 2 a6c7 w 2.0TDi 2012/2014
  34. Wcześniejsza
  35. Witam serdecznie. Od 2020 roku jeżdżę Audi A3 8V 1.5 TFSI 2017. Obecnie czekam na Q5 Pozdrawiam
  36. Cześć. Michał . Nowy użytkownik tej strony i posiadacz Audi A3 8V 2,0 tdi 2014 z lekko zmapowanym silnikiem. Mam nadzieję poznać tutaj kilku miłośników marki i znaleźć odpowiedzi na różne pytania
  37. Dziękuję ślicznie 😉
  38. Witam serdecznie jestem z Tychów i nabywca Q5 🫡
  39. Podczas jazdy autem przy danej prędkości słychać dziwny dźwięk, jak by ktoś napędzał motorek jest to Audi b7 2.0 tfsi mechanicy tez maja problem z diagnoza co to jest może ktoś miał podobny problem i się wypowie, niżej dołączam filmik do tego. Filmik videoplayback.mp4
  40. Witam! Serdecznie wszystkich - Mam dwa Audi B7 2.0 tfsi oraz B8 1.8 Tfsi. Pozdrawiam
  41. Hej! Jestem Tomek, jeżdżę Audi A3 8V 1.4 TFSI. Miło być wśród Was!

Powiadomienie o plikach cookie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.