Skocz do zawartości

Kilka pytań o A4/B6, pomocy...


boski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum, więc proszę o litość :) Mam audiczke z moją kobietą jakieś 3 tygodnie i mamy do Was pare pytań:

1 Mamy navigation plus i bardzo często gubi odbiór radia, jest szum, szukamy częstotliwości, czasami jak stoimy w naszym mieście to wyszuka pare stacji ale podczas jazdy gubi wszystko i nie ma radia:( co mam zrobić? sprawdzić wzmacniacz radia? podłączenia jakieś?

2 Nie ma zmieniarki w samochodzie:( gdzie można kupić? jaki model? na allegro nie ma a jak są to pojedyncze sztuki których nie jestem pewien. Z tego co wiem powinna być w bagażnikiu?

3 Gdy naciskam przycisk na kluczyku do otwierania bagażnika to leciutko sie uniesie jakiś 1cm to normalne? Nie powinien cały się otwierać? Może mam coś z teleskopami?

4 Tu mi aż głupio ale nie wiem jakie wycieraczki kupić :( wiem że dwie po 550mm ale nie wiem na jakie mocowanie bo zabierałem całą wycieraczke do sklepów i porównywałem i nie pasuje jakieś wejście, drogich nie mam zamiaru kupywać teraz na zime.

Pozdrawiam Oskar

Audi a4/b6/sedan/1.9tdi/130km/2001r

Może chociaż ktoś odpowie na jakieś jedno pytanie, a dzisiaj zapchał mi się odpływ wody i ciekło na nogi pasażera, ale miałem stycznośc z a6 c5 i odepchałem, tylko że nie wiem czy tam jest więcej odpływów, jeden jeszcze pod aku, ale od strony kierowcy nie wiem, wie ktoś może? pozdrawiam

Edytowane przez Jeżu
Edytuj posty nie pisz jednego pod drugim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum, więc proszę o litość :) Mam audiczke z moją kobietą jakieś 3 tygodnie i mamy do Was pare pytań:

1 Mamy navigation plus i bardzo często gubi odbiór radia, jest szum, szukamy częstotliwości, czasami jak stoimy w naszym mieście to wyszuka pare stacji ale podczas jazdy gubi wszystko i nie ma radia:( co mam zrobić? sprawdzić wzmacniacz radia? podłączenia jakieś?

2 Nie ma zmieniarki w samochodzie:( gdzie można kupić? jaki model? na allegro nie ma a jak są to pojedyncze sztuki których nie jestem pewien. Z tego co wiem powinna być w bagażnikiu?

3 Gdy naciskam przycisk na kluczyku do otwierania bagażnika to leciutko sie uniesie jakiś 1cm to normalne? Nie powinien cały się otwierać? Może mam coś z teleskopami?

4 Tu mi aż głupio ale nie wiem jakie wycieraczki kupić :( wiem że dwie po 550mm ale nie wiem na jakie mocowanie bo zabierałem całą wycieraczke do sklepów i porównywałem i nie pasuje jakieś wejście, drogich nie mam zamiaru kupywać teraz na zime.

Pozdrawiam Oskar

Audi a4/b6/sedan/1.9tdi/130km/2001r

Ad.3 Tak ma być...Ma się tylko lekko otworzyć i uchylić, tak żebyś dalej ręcznie to zrobił.

Ad.4 Pióra wycieraczki mają specjalne mocowanie. Występują w cenie około 80zł bosch 3397001909 lub Valeo 574274 (vm211), i raczej nie kupisz piór po kilkanaście zł do A4 B6.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponawiam pytanie, mianowicie czy jak kupię zmieniarkę audi cd changer to będzie pasowała? Muszę kupić z jakimś mocowaniem?

Wycieraczki faktycznie kupiłem boscha twin za 75zł, a mam pytanko czy wam też tak dosyć ciężko wchodzi 1 i 2 bieg, reszta to jak w masełko, nie wiem czy mam jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie