Skocz do zawartości

Zabezpieczenia przed kradzieżą do Audi A4 B7


Rafał1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Chciałbym się coś dowiedzieć odnośnie zabezpieczenia do A4 B7 1.9tdi 2007 , pewnie macie jakiś pomysł jakie zabezpieczenie i co jest najlepsze[co założyć] z góry dzięki za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma skutecznego sposobu zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą - niektóre zabezpieczenia zwiększają jedynie czas kradzieży, co zmniejsza prawdopodobieństwo, że samochód zostanie ukradziony. W mojej opinii pierwszą i podstawową czynnością osoby obawiającej się o kradzież auta, powinno być wykupienie Auto Casco. Reszta jest już raczej w rękach losu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Chciałbym się coś dowiedzieć odnośnie zabezpieczenia do A4 B7 1.9tdi 2007 , pewnie macie jakiś pomysł jakie zabezpieczenie i co jest najlepsze[co założyć] z góry dzięki za odp...

Witam co do zabezpieczeń nie wiem czy słyszeliście ,ale w TVN TURBO reklamują zabezpieczenie mechaniczne na układ kierowniczy Zeder pokazane też są testy. Wypada nie żle koszt wraz z montażem to 1400zł Chwalą się że jeszcze nikt nie podprowadził żadnego samochodu z tym zabezpieczeniem.Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i skuteczne, ale ingerowanie w uklad kierowniczy moze byc bardzo ryzykowne. Odpukac jak w trakcie jazdy zablokuje sie mechanizm, to moze to doprowadzic to niebezpiecznego wypadku.

Kazde zabezpieczenie ktore jest na rynku da sie wczesniej czy pozniej obejsc. Pamietac trzeba, ze zabezpieczenia nie maja zapewnic ochrony przed kradzieza, a raczej utrudnic zycie zlodziejowi. Kazda dodatkowa sekunda opoznienia moze byc warta wartosci naszego samochodu, dlatego mysle, ze warto zalozyc dobry alarm i ubezpieczyc AC, ale nie pakowac tysiecy zlotych w kilka zabezpieczen, bo moze sie to okazac nieskuteczne.

Btw. kazdy "wlasny" patent na zabezpieczenie moze sie okazac skuteczniejszy niz standardowy, popularny auto alarm samochodowy.

pozdrowienia!

m@urycy

Witam co do zabezpieczeń nie wiem czy słyszeliście ,ale w TVN TURBO reklamują zabezpieczenie mechaniczne na układ kierowniczy Zeder pokazane też są testy. Wypada nie żle koszt wraz z montażem to 1400zł Chwalą się że jeszcze nikt nie podprowadził żadnego samochodu z tym zabezpieczeniem.Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już jedną przygodę z próbą podprowadzenia mojego autka. Szczęśliwie się ostała ! polecam założenie indywidualnego zabezpieczenie znaczy nie konwencjonalnego ( nie seryjnego ) własnego pomysłu! Znacznie zwiększy czas potrzebny żeby go podprowadzić ! no chyba że laweta to na to już nie ma siły ! odradzam sklepowe ! ( pogadaj z jakimś kolegą mechanikiem i coś wymyślicie, ps. im mniej osób będzie wiedziało tym lepiej dla Ciebie !! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również polecam indywidualne rozwiązanie , ja miałem już 2 próby "odjechania" zadzałały moje "wymyślone" zabezpieczenia , (aby odpalić potrzeba zasterować 3-ma przekaźnika dokładnie w odpowiedniej kolejnośc,i uruchomienie przekaźnika w innej nie ustalonej kolejności skutkuje blokadą 2 i 3 przekaźnika ) staram sie parkować samochód w taki sposób aby nie było możliwości wciągniecia go na lawete. Zamontowany jest również "fabryczny" alarm z powiadomieniem o próbie włamania na pilota , ale jest to raczej straszak na nowicjuszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i dopadli złodzieje moją audiczke , rozwiercony zamek, wyrwana klamka uszkodzone od "brechy" tylnie i przednie dzwi , nie odpalili więc nie ukradli , policja początkowo zakwalifikowała czyn jako akt wandalizmu , aczkolwiek po kilku dniach złapali jakiś złodzei i przyznali się również do próby kradzieży mojej audiczki , czyn zmieniono na próbe krótkotwałego przywłaszczenia mienia prywatnego , naprawa samochodu w ASO kosztowała PZU prawie 4 tysiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie