Skocz do zawartości

JAKI VAG?


Meryl

Rekomendowane odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu noszę się z zakupem VAGa na własne potrzeby. Czy możecie mi powiedzieć jaką wersję najlepiej kupić i gdzie ?

Samochody jakie potrzebuję obsługiwać

Audi A4 B6 2003- głównie

Audi A6 C6 2005

VW golf V 2005

VW golf V 2008

Skoda octavia 2010

Czy jest jakaś uniwersalna wtyczka do tych modeli?

Dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć! No wiec otrzamałem ten ??? kabel chyba VAG002 z napisem na wtyczce OBDII a na woreczku foliowym VCDS 11.3 EN. Na programie beta 11.3 nie ruszył na 10.64 jest niby O.K. tzn kabel rozpoznany interfejs działa ale nie idzie zrobic autoscanu tzn rusza i wywala komunikat ze brak interfejsu i zatrzymuje skanowanie. W sumie nie wiem czy to jest własciwy kabel do magistrali CAN czy jakis zmodyfikowany zwykły obdII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko zainstalowałeś zgodnie z instrukcją i z instalkami z ich chomika...sprawdź po podłączaniu w zakładce About, czy świeci na zielono i masz wersję full. Jeśli nie skontaktuj się ze sprzedawcą.... Mam ten kabel chyba z rok i działa bez awaryjnie obojętnie jaki to model auta po Canie czy nie.....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pozwólcie, że odświerzę temat. Stałem się właśnie posiadaczem A4 B6 z 2003 roku i myślę o zakupie kabelka, którym mógłbym "zajmować się" moim nowym nabytkiem.

 

To o czym myślę to aktywowanie dodatkowych modułów (parktronik, fotele z pamięcią ustawień, tv free, etc). Czy coś takiego - http://allegro.pl/vag-k-can-liczniki-pin-immo-off-kluczyki-full-diag-i3301336207.html - załatwi sprawę, czy wyrzucę pieniądze w błoto?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie