Skocz do zawartości

Dziwne dzwieki z okolicy skrzyni biegow


rafalnl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim audi. Tzn. Wracajac z pracy w czasie przyspieszania gdy jech alem na 2biegu nagle cos strzelilo autem zaczelo trzesc i wydobywal sie dziwny dzwiek jakby cos chuczalo/zgrzytalo i buczalo niewiem jak to nazwac. Mysle ze ten dzwiek dochodzi z okolic skrzyni. Dodam ze biegi wchodza normalnie. Czy ktos z was wie lub domysla sie co to moze byc? Prosze o szybka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwana poduszka....?, zatarty któryś bieg...?, przegub....?

Autem trzęsie na wszystkich biegach, w czasie przyspieszania, hamowania?

Edytowane przez adamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem trzesie tylko gdy stoi na luzie jak zaczynam ruszac to przestaje trzesc ale dzwiek tarcia/szumienia nie ustaje. Przeguby sa ok bo nie dawno wymieniane a wszystkie biegi wchodza bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduche pod skrzynia wymienialem doslownie dwa tygodnie temu wiec wykluczam ja na 100%. Znajomy tez mi mowi ze to dwumas ale nie wiem, dzisiaj oddalem auto do warsztatu wiec niedlugo bede wiedzial co jest grane. Czy mozliwe jest ze w czasie wymiany poduszki pod skrzynia moglo uszkodzic sie kolo dwumasowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma mieć to ręce i nogi to tak razem ze sprzęgłem...Dobre zestawy z Luka RepSet DMF np to koszt koło 1700-1800zł A i w ofercie są tez mocno tańsze zamienniki np Statim Polski producent to 900zł się zmieścisz . to też jest uwarunkowene jaki masz silnik AWX lub AVF.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Okazalo sie ze zle zamontowano poduszke pod skrzynia i glowna sruba sie grubo poluzowala malo co i nie wypadla.Dziekuje wszystkim za sugestie i pomoc na szczescie obylo sie bez kosztow. Problem rozwiazany wiec zamykamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie