Skocz do zawartości

wkład lusterka


romualdinjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

W moim sportbacku chciałbym sobie zamontować podgrzewany wkład lewego lusterka, ale nie wiem jak podłączyć kabelki (przewody) od podgrzewania. Kabelki mam wyprowadzone trzy. Dwa z równymi wtykami, a trzeci z trochę innym. Kolorów nie pamiętam.Natomiast w nowym wkładzie(kupionym na allegro) są tylko dwa styki.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić od czego jest ten trzeci przewód i ewentualnie gdzie go podłączyć ?

Niestety nie wiem jak był podłączony ten stary wkład, bo auto kupiłem po kolizji i go poprostu nie ma, a nie chcę demontować prawego lusterka, żeby czegoś nie połamać.Dodam, że lusterka mam ustawiane elektrycznie.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacz ten wkład pod te dwa przewody z identycznymi końcówkami... Trzeci przewód hmmm?

Ten trzeci przewód właściwie składa się dwóch przewodów połączonych jednym wtykiem. I właśnie nie wiem co z nim zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten trzeci nie jest przypadkiem do elektrycznego składania lusterka?

Też już tak myślałem. Tylko, że w takim razie prawe lusterko by mi się składało, a się nie składa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już tak myślałem. Tylko, że w takim razie prawe lusterko by mi się składało, a się nie składa.

A na przełączniku w drzwiach masz opcję składania? Może pociągnięta jest tylko instalacja i niewielkim kosztem będziesz mógł, samodzielnie sobie zrobić takiego moda.

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przełączniku w drzwiach masz opcję składania? Może pociągnięta jest tylko instalacja i niewielkim kosztem będziesz mógł, samodzielnie sobie zrobić takiego moda.

Pzdr

Niestety nie mam takiej opcji.

Chyba z ciekawości zdemontuje to prawe lusterko i zobaczę czy tam też są trzy kable wyprowadzone i ewentualnie gdzie ten trzeci jest podłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie