Skocz do zawartości

mehow

Opinie/uwagi/sugestie...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w kwestii formalnej.

Proponuję usuwać martwe konta, tzn takie, które zostały założone po to aby ściągnąć instrukcje lub coś innego i cisza. Poświeciłem ostatnio trochę czasu i przejrzałem listę użytkowników, wiele jest takich co to się zarejestrowali i tyle.

Druga sprawa, po co gościom dostęp do listy użytkowników? Dużo osób w swoich profilach umieszcza fotki swojego auta, podaje dane adresowe.Nie chcemy chyba zwiększenia aktywności w dziale "skradzione samochody". Moim zdaniem dostęp do listy użytkowników powinni mieć tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy forum.

Pzdr

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co do martwych kont, to ich usuwanie jest moim zdaniem bez sensu, ponieważ tutaj należałoby zadać pytanie, czym jest martwe konto? Konto z jednym postem, konto bez żadnego postu, czy może ktoś kto nie logował się na forum od kilku tygodni/miesięcy/lat? Skoro w niczym takie konta nie przeszkadzają, to moim zdaniem nie ma sensu ich usuwać bez wyraźnej prośby użytkownika, które życzy sobie takie konto usunąć. Usuwanie takich kont, które w niczym nie przeszkadzają to zbędna i syzyfowa praca.

2. Już kiedyś lista użytkowników online była niewidoczna dla gości, jednak niestety odbiło się to negatywnie na wynikach wyszukiwania (bardzo dużo podstron wypadło z indeksu Google), dlatego lista została ponownie widoczna dla gości.

BTW. Dział w którym chwalimy się samochodami jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, więc jest jakiś bufor bezpieczeństwa, jednak jeżeli potencjalny złodziej będzie chciał dokładnie obejrzeć auto na forum, to i tak to zrobi, bez względu na to, czy będzie musiał się rejestrować czy też nie.

Dzięki za uwagi adamas - każda jest cenna i mile widziana :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.