Opublikowano 18 Czerwca 201412 l comment_13680 Witam wszystkich nazywam Tomekużytkuję stare poczciwe A3 1.8; PozdrawiamT. Zgłoś
Opublikowano 19 Czerwca 201412 l comment_13682 Witam mam na imię Krzysztof posiadacz a4 b7 1.8 t Q Zgłoś
Opublikowano 19 Czerwca 201412 l comment_13684 Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! witam,a4 b7 sedan, pochodzenie USA, 2.0 200 KMauto idealne Zgłoś
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l comment_13685 Witam wszystkich , jestem właścicielem Audi A4 b6 z małymi kłopotami stąd moja obecnośc tutaj Zgłoś
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l comment_13686 Witam. Tomek z Warszawy do wczoraj właściciel Audi A4 B6 1,9 TDI z 2003 roku. Pozdrawiam fanów i użytkowników samochodów AUDI !!!!!!!!!!! Zgłoś
Opublikowano 22 Czerwca 201412 l comment_13687 Od niedawna posiadam audi a4 b71.9tdi 2006 avantPozdrawiam Jacek Zgłoś
Opublikowano 22 Czerwca 201412 l comment_13689 Witam wszystkich,w ostatnich dniach stałem się posiadaczem Audi A4 B6 Avant i szukam skarbnivy wiedzy :-) mam nadzieję, że dobrze trafiłem :-) Zgłoś
Opublikowano 23 Czerwca 201411 l comment_13692 Witam mam na imie Damian jeżdże od prawie roku audi a4 1.8t 163km Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 23 Czerwca 201411 l comment_13693 Witam nazywam sie Michał właśnie kupiłem pierwsze Audi A4 B6 2004 pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 24 Czerwca 201411 l comment_13696 Siema Mam na imię Mariusz i od nie dawna jeżdżę audi a6 c5 2004 rok kombi Zgłoś
Opublikowano 24 Czerwca 201411 l comment_13697 WitamOd niedawna posiadam audi a3 1.9tdiPozdrawiam Grzegorz Zgłoś
Opublikowano 26 Czerwca 201411 l comment_13702 Witam, jestem z Opola i na początku roku kupiłem audi a6c5 TDI z 1997 roku. Mam prośbę o wysłanie mi schematów elektrycznych do modułu komfortu. Mam problem bo wszystkie drzwi oprócz kierowcy są zablokowane i nie można ich otworzyć. Terminy u mechaników to 3 tygodnie a ja nie mogę nikogo zabrać do auta. Adam Zgłoś
Opublikowano 26 Czerwca 201411 l comment_13703 witam, nazywam się Daniel. jestem posiadaczem a4 b7 od 6 dni, pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 201411 l comment_13706 Witam wszystkich!Od wczoraj jestem szczęśliwym właścicielem Audi A8 D2.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 201411 l comment_13707 Witam jestem Tomek audi a4 b6 2004 130 KM. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 201411 l comment_13712 Witam,nazywam się Łukasz. Jestem posiadaczem a4 b7 avant od 2 dni.Pozdrawiam wszytskich forumowiczów!!! Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 201411 l comment_13713 Witam.Właśnie nabyłem a4 b5 1.8 125KM.To moje pierwsze audi.Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 28 Czerwca 201411 l comment_13714 tacim wita kolegów i koleżanki z forum.Mam A4 B6 ale miałem B5 i B4 i jakaś A6 się trafiłaPozdrowienia Zgłoś
Opublikowano 28 Czerwca 201411 l comment_13717 Witam na imie mam Jacek. Mam audi A4 B6 Avant. Witam serdecznie Zgłoś
Opublikowano 28 Czerwca 201411 l comment_13718 Witam serdecznie. Mam na imię Daniel i jestem posiadaczem audi a6 c5 Zgłoś
Opublikowano 29 Czerwca 201411 l comment_13719 WitamOd wczoraj posiadam audi a4 1.9tdi b7Pozdrawiam Dawid Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.