Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

 

logosmall.png

beaudifulcars.png

Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości Forum AudiTIMES.PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam mam na imę Rysiek'

Od około roku jeżdżę Audi a4 b6 1,9 tdi

obecnie zamieszkuje okolice Szczecina.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , od dwóch dni jestem posiadaczem A6 C5 2000 z niesławnym silnikiem 2,5 TDI ale jak narazie jest OK ! Mam nadzieję , że te auto okaże się rewelacją ;) , pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich władców pierścionków na masce oooo

Jestem łukasz od niedawna pomykam audi a4 b6 avant 1.9tdi 131 km :hearteyes: wcześniej był vw golf 4 gti 150 km :bn:  pochodzę z łodzi,

lubię dłubać przy autkach :lol: dlatego też pewnie będę potrzebował pomocy :piwo: ze strony kolegów którzy mają większe doświadczenie w tym temacie ... Pozdro dla wszystkich zmechanizowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

W swoim garażu posiadam:

 

1. Audi A4 b6 1.9TDI AVF 2004r.

2. Audi A3 Sportback 2.0TDI BKD 2007r.

 

Trafiłem na forum auditimes w poszukiwaniu informacji dotyczących wymiany filtra kabinowego w Audi A3.

 

Pozdrawiam,

Mefiusz

Edytowane przez Mefiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako że kultura tego wymaga, a o forum nie wspomnę biggrin.png - chciałem się przywitać z resztą forumowiczów.
Od 2009roku jestem czynnym użytkownikiem forum vw-passat.pl, i od tamtego czasu poruszałem się różnymi modelami passata. Teraz przyszedł czas na wymarzone Audi, od kilku tygodni jestem w posiadaniu Audi A4 B6 Avant. Forum już wcześniej przeglądałem ale tylko z punktu widzenia obserwatora. Mam nadzieje, że znajdę tutaj wiele potrzebnych informacji na tematy związane z motoryzacją jak i poza nią wink.png Liczę na ciepłe przywitanie, pozdrawiam. smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie