Opublikowano 19 Czerwca 20179 l comment_18207 Cześć jestem Grzegorz. Jeżdżę A4 B6 1,8t od 3 lat.Cieszę się , że jestem z wami Zgłoś
Opublikowano 19 Czerwca 20179 l comment_18208 Witam, mam na i ime kamil i posiadam audi a 3 1.6 benzyna 1999r. pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 19 Czerwca 20179 l comment_18209 Witam Mam na imię Zbyszek i posiadaczem Q3. Pierwsze Audi bo były fajne warunki finansowe. Jak się sprawdzi to będą nastepne. Zgłoś
Opublikowano 19 Czerwca 20179 l comment_18210 Witam mam na imię Zbyszek jestem posiadaczem Audi A3 8P 2,0TDI z 2005r. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 20 Czerwca 20179 l comment_18211 Witam! Mam na imię Marta i właśnie kupiłam sobie audi a3 8L 1.8 benzynla z 1999r. i zastanawiam się czy dobrze wybrałam bo to moje pierwsze autko. Jestem świeżym kierowcą. Mam nadzieję że mogę liczyć na Wasze rady Pozdro! Zgłoś
Opublikowano 20 Czerwca 20179 l comment_18214 Witam nazywam się Damian Jeżdzę od dzis audi A8D4 w dieselku 4,2 TDi Ogólnie przebywam poza granicami kraju - Belgia - LIEGE Zgłoś
Opublikowano 21 Czerwca 20179 l comment_18215 Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników audi oraz forum. Zgłoś
Opublikowano 21 Czerwca 20179 l comment_18216 Witam Jestem z Wrocławia i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Q7 z 2007 roku. Czy szczęśliwym to się jeszcze okaże! Zdrófko! Zgłoś
Opublikowano 21 Czerwca 20179 l comment_18217 Witam. Marcin z Augustowa. Od 3 tygodni jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2001 roku. Pozdrawiam serdecznie! Zgłoś
Opublikowano 21 Czerwca 20179 l comment_18218 Witajcie Reprezentuję mojego czcigodnego tatę bo on nie ogarnia Zgłoś
Opublikowano 22 Czerwca 20179 l comment_18221 Cześć Od jutra nowy użytkownik A7 z 11r w 3:0 dieslu Zgłoś
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l comment_18222 Marek - Witam Wszystkich ! Jeżdżę Audi A3 1.9 TDI. Ale wsiada mi się źle - za nisko. Plany mam na coś wyższego ! Zgłoś
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l comment_18223 Witam wszystkich forumowiczów ! Jestem Tomek z Katowic i posiadam Audi A4 B6 1.8T w LPG Pozdrowienia Zgłoś
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l comment_18225 Witam jestem Romek ,jestem posiadaczem audi a6 c5 w 2,5 td 180 koni,pozdrawiam wszyskich Zgłoś
Opublikowano 24 Czerwca 20179 l comment_18226 Witam, nazywam się Krzysiek i od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A6 C7 Avant w diesel. Pozdrawiam wszystkich ! Zgłoś
Opublikowano 24 Czerwca 20179 l comment_18229 Dnia 09/04/2009 o 11:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! a Zgłoś
Opublikowano 25 Czerwca 20179 l comment_18231 Dzień dobry posiadam Audi A3 8V 1.6 tdi 2014 r. Przebieg 13 tys. Na razie jestem z niego barrzo zadowolony. Zgłoś
Opublikowano 25 Czerwca 20179 l comment_18232 Witam. Jestem Sławek obecnie z Holandii Od niedawna stałem się posiadaczem Audi A3 8P 2.0 FSI z 2005 roku. pozdro dla wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 25 Czerwca 20179 l comment_18234 Witam. Mam na Imię Marcin i od niedawna jestem posiadaczem Audi A6 C6 Zgłoś
Opublikowano 26 Czerwca 20179 l comment_18235 Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam wszystkich. Posiadam od nie dawna Audi A4 B7 1.6 i nie pokazuje na komputerze chwilowego spalania co można z tym zrobić żeby to zmienić Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 20179 l comment_18236 Siema, mam na imię Daniel, kupiłem ostatnio Audi A6 C5 w sedanie 2.4 benzyna gaz, wcześniej miałem Audi a4 b5 1.8 quattro również benzyna gaz. Teraz czeka mnie przekładka automatu na manual, powiedzcie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę i do czego służy przycisk fis na lewej manetce przy kierownicy, bo wciskam i nic się nie dzieje? Zgłoś
Opublikowano 27 Czerwca 20179 l comment_18237 Witam witam! Krótko na temat? Powiem tak.. Bardziej ufam mojemu Audi niż żonie. On nigdy mnie nie zawiódł. A gdy ktoś mówi do mnie, że moje Audi to pomyłka, odpowiadam "Pomyłka? Moja żona miała na drugie pomyłka" Nigdy nie zamienię na nic innego. _______________________________________________________________ "Dawno temu zaufałem innej marce niż Audi. Dałbym sobie wtedy rękę uciąć za nią..I kurde bym dziś nie miał ręki" AUDI! Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.