Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam

Przemek, użytkownik audi a4 b6  1.8t quattro 2004

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nazywam się Sebo , aktualnie jeżdżę Audi A6 C7 3.0T benzyna, Audi zawsze było dla mnie kompletnym autem dlatego wczesniej moja przygoda z Audi zaczęła się od niezniszczalnej klimatycznej 80 B4 poprzez A6 c5 przed liftem pózniej ten sam model po lifcie , po drodze jeszcze A8 D3 i oczywiście wszystko wylacznie w benzynie i z dużym zapasem mocy , Audi uzaleznia pozytywnie:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Nazywam się Łukasz, mieszkam w Opolu i od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem cudownego auta jakim jest Audi A8 d2 :D dodam tylko, że moim pierwszym autkiem było Audi 80 b4 w którym byłem zakochany od pierwszego wejrzenia, oczywiście jeździłem również innymi markami np. Mercedes, Opel, Renault, (bmw sobie odpuściłem) ale.. to nie to :P . Potem marzeniem stało się A8 d2 które było dla mnie nieosiągalne.. aż do dziś :D

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audiczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od 3 miesięcy jeżdżę A6 C5 i mam nadzieje że tak zostanie jeszcze długo, choć te pierwsze 3 mc. nie były łatwe, autko wymagało prawdziwego serwisu po 13 latach używania, witam wszystkich i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Kuba i kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem A6 C7 2014 avant 2,0 diesel ultra 190KM.

Cieszę się, że mogę dołączyć do Klubu Audi.

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał:

logo_klubaudipl.png

 


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam,

od kilku dni jestem posiadaczem :)) pięknego A8D4 4,2 FSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie