Opublikowano 1 Października 20187 l comment_20368 Witam wszystkich, od soboty jestem posiadaczem a6 c5 1.8t i jestem bardzo zadowolony, pozdrawiam. Zgłoś
Opublikowano 2 Października 20187 l comment_20370 Cześć, mam na imię Kacper i jeżdżę audi a3 8l 1.8b+g 125KM Zgłoś
Opublikowano 2 Października 20187 l comment_20372 Witam z Włoch! Od miesiąca czasu jeżdżę Audi Q5 3.0 TDI z mocą 240KM auto w jednej z lepszych wersji wyposażenia.....to moja pierwsza Audi także bede często tu zaglądał! Zgłoś
Opublikowano 2 Października 20187 l comment_20373 Hello Piotr zmieniam Tiguana na Q3 i 2.0 automat allroud chcę poznać nową zabawkę . Zgłoś
Opublikowano 2 Października 20187 l comment_20374 Witam. Od ponad roku jestem właścicielem Audi A4 b8 2.7 TDI 2010 rok Zgłoś
Opublikowano 2 Października 20187 l comment_20376 WITAM użytkowników Forum. Pochodzę z Gorzowa Wlkp Dziś kupiłem z Niemiec Audi A4 B5 i kombinuję jak tu zacząć jechać. Zgłoś
Opublikowano 3 Października 20187 l comment_20377 Witam Wszystkich na tym forum. Mam na imię Marian i od niedawna posiadam Audi Q7 4,2 V8 326KM rok 2007 S-Line Zgłoś
Opublikowano 3 Października 20187 l comment_20378 Witam, mam na imię Michał, od 2012 roku jeżdżę audi Q3 2.0 TFSI 170 KM. Jestem z Krakowa. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów. Zgłoś
Opublikowano 3 Października 20187 l comment_20383 Witam. Nazywam się Artur od kilku miesięcy posiadam Audi A4 b8 2xsline, i przyłączam się do forum, pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 3 Października 20187 l comment_20384 Witam, nazywam się Mateusz. Od dwóch miesięcy jeżdżę audi a5 2.7 TDI. Jestem tu żeby dowiedzieć sie kilku ciekawych rzeczy i dzięki temu móc lepiej zadbać o samochód. Pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 4 Października 20187 l comment_20385 Mam na imię Jacek od 5 dni jestem posiadaczem Audi q5. To moje pierwsze Audi.... Zobaczymy jak się będzie sprawować! Zgłoś
Opublikowano 5 Października 20187 l comment_20388 Cześć mam na imię Mateusz, jestem posiadaczem Audi A8. Zgłoś
Opublikowano 5 Października 20187 l comment_20389 Witam. Mam na imię Kamil. Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a3 sportback 1.9 tdi z 2009 roku. Pozdrawiam wszystkich. Zgłoś
Opublikowano 5 Października 20187 l comment_20390 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Hej! Mam na imię Aleks , jutro kupuje A8 L. D4, 4,2 TDI 2013 r. Pozdrawiam forumowiczów Zgłoś
Opublikowano 6 Października 20187 l comment_20391 Cześć, nazywam się Patryk. Posiadam Q5 3.0 TDI Zgłoś
Opublikowano 6 Października 20187 l comment_20392 Cześć wszystkim. Zakupiłem niedawno Audi A6 C5 i jestem mega zadowolony. Jeżdżę co prawda niecały miesiąc. Mam nadzieję tu często zaglądać z racji tego że lubię dłubać przy autkach. Pozdrawiam wszystkich. :) Zgłoś
Opublikowano 7 Października 20187 l comment_20397 witam jestem nowym posiadaczem audi q5 gdzie znajde instrukcje po posku Zgłoś
Opublikowano 8 Października 20187 l comment_20398 Cześć, mam na imię Kamil, pochodzę z Wrocławia, jeżdżę Audi A8L. Pozdrawiam wszystkich miłośników Audi i forumowiczów. Zgłoś
Opublikowano 8 Października 20187 l comment_20399 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał: Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam, od 2 tygodni jestem posiadaczem Q5 Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.