Opublikowano 5 Sierpnia 20232 l comment_27666 Cześć, właśnie stałem się posiadaczem Audi S5 2009r. 4.2V8. Zgłoś
Opublikowano 5 Sierpnia 20232 l comment_27667 Cześć, Jestem Łukasz, już niedługo użytkownik Audi A6 C8 Zgłoś
Opublikowano 6 Sierpnia 20232 l comment_27672 Cześć wszystkim, kupione Q3 i się go uczę.... pozdrawiam Zgłoś
Opublikowano 6 Sierpnia 20232 l comment_27676 Cześć. Mam na imię Hubert jestem z Białegostoku od miesiąca jestem posiadaczem audi Q5 2019 Prestige z stanów. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 6 Sierpnia 20232 l comment_27677 Witam. Mam na imię Adam i od nie dawna jeżdżę Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO z 2013r. Wcześniej było Audi A6C6 2.7 TDI. Liczę że będzie tu wiele interesujących tematów Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20232 l comment_27678 Witam Przymierzam sie do zakupu audi a6 w kombi. Zarejstrowalem sie zeby poglebic wiedze techniczna. Poxczytac o bolaczkach udic. pozdrawiam Megamas Zgłoś
Opublikowano 7 Sierpnia 20232 l comment_27679 WITAM, JESTEM POSIADACZEM AUDI Q5. JESTEM Z PIŁY. W AUDI LUBUJĘ SIĘ JUŻ KILKA LAT. POZDRAWIAM Zgłoś
Opublikowano 8 Sierpnia 20232 l comment_27687 Cześć, mam na imię Bartłomiej. mieszkam i pracuje w stolicy Warmii i Mazur. Jeżdżę Audi A4 B6, zastanawiam się nad wymianą modelu na nowszy. Zgłoś
Opublikowano 8 Sierpnia 20232 l comment_27695 Witam, mam na imię Mariusz. Właśnie zakupiłem Audi Q5 3.2 benzyna i powoli poznaję możliwości tego cuda. Pozdrawiam serdecznie wszystkich posiadaczy Audi. Zgłoś
Opublikowano 8 Sierpnia 20232 l comment_27696 Cześć jestem Tomek Posiadam q7 z 2006r pora trochę więcej wiedzy zaczerpnąć na temat auta. Mam nadzieję że forum i jego użytkownicy mi w tym pomogą. Mieszkam pod Raciborzem woj. Śląskie Edytowane 8 Sierpnia 20232 l przez Tomciopaluch Literówka Zgłoś
Opublikowano 8 Sierpnia 20232 l comment_27698 Witam, Jestem Marcin i od orku użytkuje a3 8v z silnikiem 2.0 tdi 150 CRL Zgłoś
Opublikowano 9 Sierpnia 20232 l comment_27699 Witam wszystkich! Jestem nowym klubowiczem. Dopiero za dwa miesiące będę jeździł A3 8Y. Pozdrawiam :-) Zgłoś
Opublikowano 9 Sierpnia 20232 l comment_27702 Witam Piotr z tej strony , przymierzam się do zakupu Audi , obecnie jeżdżę BMW e 39 , przesiadka z BMW na Audi ponieważ uważam Audi pod względem wyglądu odskoczyło konkurencji . Zgłoś
Opublikowano 9 Sierpnia 20232 l comment_27705 Witam wszystkich. Mam na imię Piotr i jestem nowym posiadaczem Q5 2011r. Zgłoś
Opublikowano 10 Sierpnia 20232 l comment_27706 Cześć, Nazywam się Adam, stałem się posiadaczem A6 C7. Pozdrawiam wszystkich Zgłoś
Opublikowano 10 Sierpnia 20232 l comment_27707 Witam, nazywam się Michał i od roku jestem posiadaczem Audi A3 8L. Pozdrawiam! Zgłoś
Opublikowano 11 Sierpnia 20232 l comment_27708 Witam, z tej strony Krzysztof z Tarnowskich Gór, Audi A6, 2015 Zgłoś
Opublikowano 11 Sierpnia 20232 l comment_27710 W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a): Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL... Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi! Witam Wszystkich! Miłego dnia! Zgłoś
Opublikowano 12 Sierpnia 20232 l comment_27714 Witam, Wojciech, od ponad 30 lat jezdzacy VW B4 i B5FL, z pewna wiedza techniczna i generalnie zainteresowany tematami technicznymi. Obexnie "w rodzinie"pjawil sie Audi Q2, CZEA, 1.4 tfsi, 150 km i jestem zainteresowany poszerzeniem wiedzyna jego temat. Pozdrowienia dla wszystkich Zgłoś
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.