Skocz do zawartości

Tutaj witamy się, przedstawiamy po raz pierwszy...


Klub Audi PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nazywam się Rafał 

Od dwóch lat posiadam  audi  a6 c5 2.4 1997 

Mieszkam we Wrocławiu 

Edytowane przez AUDI a6 c5 1997 2.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam Wszystkich Użytkowników! 

Mam na imię Seweryn i aktualnie mieszkam w Niemczech. Przez Ostatnie 6 lat jeździłem piękną i niezawodną Audi A4 B7 8E 2007r. z oryginalnym,pełnym 3×S-line , 2.7 Tdi o mocy 180 KM, po mapach 214 KM z 7-biegową skrzynia DSG.

Od stycznia tego roku mam Audi Q7 4L z 09.2008r. 7-osobowe, Quattro, pełne S-line, 3.0 Tdi (CASA) 176kw i 240KM, po mapach 280KM a moment obrotowy powyżej 600Nm i To jest właśnie to..... z 6-biegową skrzynią automatyczna (KMB).

Dodam że przy autach 90% naprawiam sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2009 o 10:17, Klub Audi PL napisał(a):


Przedstaw się nam! Napisz kilka słów o sobie, czym jeździsz, skąd jesteś itp. Po napisaniu posta powitalnego, otrzymasz dostęp do całej zawartości forum Klub Audi PL...

Po otrzymaniu dostępu do forum, pochwal się koniecznie czym jeździsz! Możesz to zrobić w tym dziale: Pochwal się swoim Audi!

 

Witam wszystkich grupowiczów potrzebuję instrukcję obsługi dla Audi A5 2015  2.0 Diesel 190 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od 5 lat użytkuję Arteona, ale od tego roku do mojej stajni doszedł dodatkowy model A4 B9 2.0 TFSI Avant w podwójnym S-line.  Nie ma co porównywać jakości na korzyść Audi. Mam nadzieję że będzie równie niezawodne jak np. Corolla E11 ;-)

Pozdrawiam wszystkich i dzielmy się radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem Arek, witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam z Polski. Teraz jeżdzę moim czwartym Audi, począwszy od 2006 roku. Właśnie zakupiłem A4 B9 2.0 TDI 190 KM, a przesiadłem się z 15-letniego B8  z takim samym silnikiem / świetna maszyna i trudno było się rozstać /. Pod względem elektroniki i dodatkowych systemów wspomagających kierowcę, jest to przepaść, na korzyść, oczywiście. W wolnym czasie zapoznaję się z nowymi rozwiązaniami i na pewno jest to frajda, nowa zabawka, według mojej żony. Pozdrawiam wszystkich. Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie